Як візуально збільшити губи: три хитрих поради

Ти - одна з тих дівчат, які мріють про пухкі губи, як у Анжеліни Джолі, але не можуть собі цього дозволити без хірургічного втручання? Наші хитрі поради допоможуть тобі вирішити проблему!

Як візуально збільшити губи: три хитрих поради
Порада № 1: Зволожуй, зволожуй і ще раз зволожуй!

Тільки зволожена шкіра губ буде виглядати красиво і органічно в твоєму макіяжі. Доглянуті губи будуть здаватися пухкими, як надута повітряна кулька, а ось зморшки і лущення навпаки тільки зіпсують твій вигляд. Користуйся гігієнічною помадою кожен день, особливо в період холодів, а на ніч додатково зволожуй губи жирним кремом.

Порада № 2: Правильно підбери колір помади

Помада та блиск для губ, якими ти користуєшся, мають величезне значення - адже за допомогою кольору можна візуально збільшити губи. Темні кольори візуально роблять губи менше і тонше, а от світло-рожеві і нюдові відтінки - збільшують. Випробуй на собі! Невелика порада: перед нанесенням помади окресли контур губ консилером або світлим олівцем.

Порада № 3: Додай блиску

Блиск для губ сам по собі зможе заповнити зморшки, зробити губи візуально більш пухкими. Вони будуть виглядати як з 3D ефектом. Блиск вибирай світлого відтінку або взагалі прозорий.