У чоловіка Кім Кардашьян запідозрили шизофренію

Чоловік Кім Кардашьян, репер Каньє Уест приголомшив публіку визнанням, що він чує голоси у своїй голові. Як повідомив сам популярний виконавець, ці голоси змусили його зробити ексцентричний вчинок на церемонії «Греммі».

У чоловіка Кім Кардашьян запідозрили шизофренію
Нагадаємо, на церемонії вручення музичної премії «Греммі» Каньє Уест раптово вискочив на сцену, порушивши тим самим регламент заходу і зіпсувавши виступ іншого артиста - Бека Хэнсена. Той був удостоєний нагороди за кращий альбом року під назвою Morning Phase. Але несподівано з'явився на сцені репер, висловивши свій протест проти такого нагородження.

Уест спробував реабілітуватися в очах публіки. Спочатку музикант заявив, що його спровокували на такий вчинок люди, які сиділи поруч з ним на церемонії. Однак потім зробив і зовсім шокуюче зізнання: він чує більше, ніж всі інші і, схоже, сходить з розуму.

«За секунди до того, як це сталося, люди повернулися в мою сторону і почали кричати: «Каньє! Каньє! Давай, зроби це!» А взагалі... Я почув голоси в моїй голові. Вони звеліли мені зробити це, і я піднявся на сцену», - спробував виправдатися Уест.

Наскільки це правда, і чи не є витівкою репера або просто спробою зайвий раз привернути до своєї персони підвищену увагу, покаже час. Зазначимо, що слухові галюцинації, до яких належать «голоси в голові», є одним з характерних симптомів такого захворювання, як шизофренія. Люди чують так звані голоси або всередині голови, або ззовні - при цьому в більшості випадків вони сприймаються настільки яскраво, що у хворих не виникає жодного сумніву в їх реальності.