Медики підозрюють у Кім Кардашян безпліддя

Світська левиця, зірка реаліті-шоу Кім Кардашян переживає особисту трагедію. Вона буквально кожен місяць відвідує лікаря, проте всі її спроби знову стати матір'ю не мають успіху. Медики підозрюють у неї безпліддя.

Медики підозрюють у Кім Кардашян безпліддя
Західні папараці зловили Кім Кардашян та її чоловіка, відомого реп-виконавця Каньє Уеста, коли ті виходили з медичного центру. При цьому неозброєним оком було видно, що світська левиця дуже засмучена, проте краще не показувати своє хвилювання, зірка швидко сховала очі за сонцезахисними окулярами. Поки пара прямувала до очікуючого їх автомобілю, Каньє Уест трепетно і ніжно притримував дружину під руку. Сам виконавець виглядав не радісніше дружини.

Серед ЗМІ ходять чутки, що артисти дуже хочуть другу дитину, проте всі їхні спроби не увінчаються успіхом. Кажуть, що медики підозрюють у Кардашян безпліддя. У всякому разі, як розповіли люди з близького оточення подружжя виданню TMZ, Кім поскаржилася, що за дев'ять місяців спроб знову завагітніти, у неї нічого не вийшло. При цьому лікарі, оглянувши Кардашян, попередили її, щоб знову стати матір'ю їй доведеться постаратися. Крім того, медики порадили світській львиці поменше нервувати і подорожувати літаками.