Ірина Шейк зробила несподіване зізнання про Роналду

Після того, як на початку року стало відомо про те, що російська супермодель Ірина Шейк розлучилася з футболістом Роналду, красуня жодного разу не піднімала тему розриву відносин зі своїм знаменитим бойфрендом. Проте минув час, і Ірина вирішила перервати своє мовчання.

Ірина Шейк зробила несподіване зізнання про Роналду
29-річна Шейк дала перше інтерв'ю після розлучення з зіркою футболу. Коментуючи несподіваний для багатьох шанувальників гарної пари розрив, вона натякнула: з боку футболіста могла бути зрада.

Днями Ірина дала згоду на відверту розмову з представниками американського порталу E!News. У ньому вона торкнулася причини погіршення відносин з Роналду.

«По-перше, я люблю чесність, по-друге, мені потрібен вірний чоловік. У мене поки немає планів на 14 лютого, але, хто знає, раптом ідеальний хлопець з'явиться на горизонті за ці три дні!» - зізналася Ірина Шейк.

Відзначимо, що, за чутками, спортсмен зраджував моделі не один раз. Після розставання з нею Кріштіану просто з блискавичною швидкістю обзавівся новою пасією - спортивною журналісткою Лусією Виллалон.

Ірина Шейк зробила несподіване зізнання про Роналду
Ця дівчина працює на спортивному каналі, що належить футбольному клубу Real Madrid, і, як подейкують, Роналду вже давно задивлявся на ефектну брюнетку.