Корисні поради здоров'я

Для кожної людини здоров'я, звичайно, на першому місці. І кожен готовий зробити все, щоб залишатися молодим і здоровим якомога довше. В цьому можуть допомогти поради, наведені нижче.

Корисні поради здоров'я
ПРО ЧОЛОВІКІВ

Чоловіча гормональна система відрізняється від жіночої. Приміром, якщо чоловік буде харчуватися як жінка, у нього почнуться проблеми з антиоксидантами. Чоловіки повинні споживати більше протеїну і продуктів, що сприяють виробленню тестостерону, який необхідний для росту м'язів. Скажімо, в рослині маку, так званій «перуанській віагрі», міститься половина тієї кількості білка, що присутня в сої, і це прекрасна харчова добавка для чоловіків. А ось соєю їм краще не захоплюватися. Що ж стосується жінок, то їм необхідно більше цукру, ніж чоловікам. До речі, хочу підказати дамам один «трюк»: з'їжте що-небудь солодке близько чотирьох-п'яти годин дня, тоді за вечерею буде простіше приборкати апетит.

ПРО ЧАС

Проблема із зайвою вагою часто виникає не від того, що люди багато їдять, а від того, що вони погано пережовують їжу. Всі харчуються дуже швидко, а коли ви поспішаєте, з'їдаєте більше. Шлунку потрібен сигнал про насичення.

ПРО ПЕРЕКУСИ

Перекуси шкідливі тим, що підвищують рівень інсуліну, а в цих умовах жири не зникають протягом кількох годин. Поснідавши в сім годин ранку, нічого не їжте до полудня, а тільки багато пийте - в цей проміжок часу ліполіз буде проходити особливо активно. Важливо пити чисту воду, без ароматизаторів і цукру. Солодка вода рівносильна перекусу: цукор затримується в організмі і перетвориться в жир.

ПРО НАПОЇ

Краще випити звичайної коли, ніж некалорійної або без цукру. Бо чим підсолоджують напій, не використовуючи цукру, те ще питання. Безглуздо пити також молоко з позначкою 0% жиру: у знежиреному молоці немає кальцію, який вкрай необхідний. Тому, якщо ви хочете скоротити вживання жирів і при цьому дотримуватися збалансованого раціону, краще пити рослинне молоко - соєве, мигдалеве або рисове.

ПРО ВІТАМІНИ

Якщо у вас судоми в ногах і руках, значить організму не вистачає магнію. Він важливий для нормальної роботи серця, мозку, для хорошого травлення. І запам'ятайте ще одну важливу деталь: якщо у вас дефіцит заліза, вам не вдасться знизити вагу. Якщо прагнете схуднути, почніть приймати пробіотики.