Як прокинутися вранці без кави

Кава - чудовий напій і незамінна річ вранці, особливо по понеділках. Багато хто не уявляє свого ранку без чашки кави. Але крім пробуджуючого ефекту у частого вживання цього напою є і побічні дії. Серед них - ризик захворювання на діабет, депресія і пожовтіння зубів. Можна хоч іноді замінити каву вранці? Ось кілька варіантів.

Як прокинутися вранці без кави
Вправи

Спробуйте лягти і трохи розтягнути своє тіло. Без різких рухів. Наприклад, можна лягти на спину і підняти верхню частину тіла на ліктях. Голову назад, шкарпетки від себе. Можна і повністю навпаки: лежимо на спині, голову і шкарпетки один на одного. Під час вправ не варто закривати очі, щоб не заснути.

Яблука

У яблуках багато вітамінів, заряджаючих енергією. Цієї енергії вистачить для ранкового пробудження. Її буде достатньо для ранкового пробудження і гарного настрою на перші кілька годин. Наприклад, головний герой серіалу "Картковий будиночок" щоранку з'їдав кілька шматочків яблука перед відходом на роботу. У підсумку він став президентом країни. Можливо, це ніяк не пов'язано з яблуками, але працював він за трьох.

Пробіжка

Напевно, це найскладніше і неприємне, що можна змусити робити себе рано вранці. Але через пару тижнів безперервних занять, пробіжка вже не буде здаватися таким важким трудом. Хороший викид адреналіну допоможе краще справлятися з ранковим бажанням поспати довше. Якщо бажання бігати немає, можна просто вдома зробити кілька вправ.

Сонце і свіже повітря

Людині легше прокидатися, коли на вулиці вже світло. Доброю звичкою стане і провітрювання кімнати, як ввечері, так і вранці. Ковток свіжого повітря допоможе організму прокинутися. Якщо є час, можна навіть відправитися на коротку прогулянку.

Холодний душ

Цей спосіб майже такий же жорстокий, як і пробіжка. Але допомагає піднятися вранці. Підходьте до цієї процедури без фанатизму і спочатку приймайте теплий душ, поступово переходячи на більш прохолодний. Можна навіть робити невеликий контраст.

А ось вмиватися точно треба холодною водою.

Склянка холодної води

Це не тільки дієвий спосіб прокинутися вранці, але і наполеглива рекомендація багатьох дієтологів.

Музика

Якщо ви меломан, починайте день з гарної музики. Танцюйте, підспівуйте, веселіться. Ранок - це лише початок дня. І чим веселіше ви його почнете, тим більше шансів провести його на тій же хвилі.

Чай

Але якщо любов до кави все ніяк не проходить, і бажання посидіти з чашкою теплого напою на терасі вас не залишає, спробуйте зрідка замінювати каву чаєм.