Сім косметичних продуктів, якими ніколи не варто ділитися

Тебе завжди вчили ділитися з людьми, але є речі, якими ти повинна користуватися тільки сама. Це стосується більшості косметичних продуктів, і справа тут не в егоїзмі, а в гігієні. Так що, якщо не хочеш підхопити яку-небудь шкірну інфекцію, використовуй ці сім косметичних засобів тільки сама.

Сім косметичних продуктів, якими ніколи не варто ділитися
Креми і лосьйони в баночках

Ні для кого не секрет, що при зануренні пальців в баночку ти заносиш туди мікроби. Взагалі всі засоби, які продаються в баночках самі по собі мало захищені від попадання в них бактерій, адже вони не в герметичній упаковці. А даючи користуватися своїм кремом комусь ще, ти збільшуєш ризик занесення в нього бактерій і мікробів. Якщо хочеш звести потрапляння бактерій у крем з банки до мінімуму(а бактерії потраплять туди в будь-якому випадку), варто купити маленькі баночки для подорожей і відкласти туди тижневу норму улюбленого крему з банки.

Блиск для губ

Багато дівчат часто беруть блиск для губ своїх подруг, сестер. Погодься, всі ми цим часто грішимо. Але як же цього не робити? Он, на Машку дивиться красивий хлопець, а у неї не виявилося свого блиску під рукою! І як тут не виручити подругу? Але ні, це як раз той випадок, коли треба бути "жаднюгою". Адже будь-який косметичний засіб, який ми наносимо прямо на губи може стати джерелом інфекцій. Наприклад, застуди на губах, яка на пряму пов'язана з вірусом герпесу. Позичаючи блиски і помади ви не тільки ризикуєте заразитися самі, але і передати свої бактерії іншому. Все ще хочеш поділитися блиском з подругою?

Туш для вій

Всім відомо, що очі найбільше схильні до різних інфекційних захворювань. Використовуючи одну туш навіть зі здоровою подругою або сестрою, ти ризикуєш підхопити бактеріальну або вірусну інфекцію очей, типу каротита. Тому туш для вій варто притримати для себе. І не важливо як сильно твоя найкраща подруга хоче її випробувати на собі. Просто скажи "Ні".

Спонж

М'які і вологі спонжики можуть стати розсадником інфекції. Тому рекомендуємо тобі нікому не давати свій улюблений спонж, а наносити ним косметику тільки на свою чисту шкіру. І не забувай щотижня очищати спонж з допомогою спеціальних засобів або шампуню ( так, так, щотижня!).

Пінцет

Здавалося б, ну що тут такого, допомогти своїй подрузі вищипнути брови твоїм пінцетом? Але насправді, це якраз той засіб, який може занести бактерії прямо в твій організм. Коли ти висмикуєш волосок з фолікули, ти відкриваєш цю ділянку шкіри. Ти можеш цього не побачити, але навіть маленька крапелька крові або рідини, що потрапила на пінцет може "нагородити" тебе інфекцією. У салонах зазвичай використовують професійні засоби дезінфекції. Але якщо ти все-таки береш пінцет у подруги або позичаєш свій, не забудь продезінфікувати його за допомогою спирту.

Кисті для макіяжу

На кисті і так лягає досить косметичних засобів, а також пилу, якого ти навіть можеш не помічати. Тому давати свої кисті іншому - додатковий ризик.

Рідка підводка і олівці для очей

Тут діє те ж правило, що і з тушшю: щоб очі залишалися здоровими - не ділися косметикою з іншими.

Так що, якщо не хочеш ламати голову над тим, звідки у тебе з'являються прищі і роздратування, запам'ятай вищеперелічені косметичні продукти, якими ніколи не варто ділитися.