Кріштіану Роналду розлучився з Іриною Шейк через маму

Футболіст Кріштіану Роналду розлучився зі своєю подругою - російською фотомоделлю Іриною Шейк. Він прийняв таке рішення після того, як дівчина відмовилася поїхати на вечірку, влаштовану в честь 60-річчя його мами.

Кріштіану Роналду розлучився з Іриною Шейк через маму
Новорічні свята 29-річний Роналду провів один - компанію йому склав тільки його син.

Раніше футболіст організував вечірку-сюрприз для коханої мами Долорес Авейро. Шейк заявила, що не поїде заради цього на батьківщину Роналду, в португальську Мадейру.

Мабуть, відносини їх зовсім зіпсувалися: модель навіть відписалася від блогу Роналду в "Твіттері".

Незадовго до цього Шейк не з'явилася на церемонію вручення нагороди "Золотий м'яч", яка пройшла в Цюріху 12 січня.

Під час нагородження Роналду поруч з ним на сцені стояв чотирирічний син. Отримавши нагороду, футболіст подякував своїм товаришам по команді, рідним і шанувальникам, але подругу навіть не згадав.

У пресі з'явилися припущення, що молоді люди розлучилися через те, що Шейк не захотіла кидати свою кар'єру заради того, щоб стати дружиною і матір'ю. Проте джерело, близьке до футболіста, повідомило португальським журналістам, що причиною розлучення стала саме відмова Шейк привітати маму свого бойфренда. Перед днем народження Авейро Роналду і Шейк відпочивали в Дубаї.

"Кріштіану хотів влаштувати сюрприз своїй матусі. На Різдво він був з Іриною в Дубаї і планував, що вона поїде з ним і на мамин день народження. Але Ірина не збиралася туди їхати. Вони серйозно посварилися і все закінчилося тим, що під Новий рік Роналду залишився один з сином, - наводить слова джерела британське видання Express. - Це була остання крапля, тому що останні кілька місяців у них були складні відносини".

З'ясувалося також, що Шейк не стала зупинятися у Роналду, коли останній раз їздила в Мадрид. Модель зупинилася в готелі, оскільки вдома у її, мабуть, вже колишнього бойфренда була його мама. Неназваний співрозмовник португальських журналістів зазначив, що мама футболіста вважає Шейк невідповідною подругою для свого сина. Відомо, що Долорес Авайро має великий вплив на свого сина - особливо після того, як його батько зловживав алкоголем, помер від хвороби печінки в 2005 році.

Офіційних коментарів про розставання ні від Ірини, ні від Роналду ще не надходило. Представник моделі заявив лише, що на церемонію вручення "Золотого м'яча" вона не з'явилася, оскільки була дуже зайнята. Але цей коментар викликав у всіх лише здивування, тому що цей захід планується мало не за рік, так що у моделі були всі можливості знайти для нього місце в своєму робочому графіку.