5 речей, які ніколи не одягне багата жінка: вони видають несмак і мають дешевий вигляд

Багатство не гарантує гарний смак, але воно дає можливість одягатися якісно та елегантно, тому доволі рідко на статусних людях можна помітити неякісних одяг, або нестильні образи. 

Здебільшого жінки звертаються до елітних брендів, які допомагають підібрати найкращих наряд, однак, не так вже й важко самостійно підібрати ідеальний аутфіт без втрати шалених коштів, але мати приголомшливий вигляд.

Щоб змусити усіх довкола обертатися та дивуватися розкішним образам достатньо не робити 5 помилок. Існують певні речі, які часто можна зустріти в шафі багатьох красунь, але вони вже давно неактуальні й можуть навіть здешевити найдорожчий образ, пише OBOZ.UA..

Одяг із величезним логотипом бренду популярний, в першу чергу, серед інфлюенсерів, які намагаються привернути до себе увагу. Але чи помічали ви часто подібне на членах британської королівської родини та голівудських зірках, як-от Періс Гілтон, Кайлі Дженнер чи Біллі Айліш? Дуже рідко. Та, попри це, їхні аутфіти мають приголомшливий вигляд.

Часто у фільмах можна побачити, що ділові костюми є базою для багатих леді, однак, якщо звернути увагу за реальність, все відбувається дещо інакше. Красуні не відмовляються від ділового стилю, але намагаються його зробити невагомим та комфортним для себе, завдяки чому тренд на зручність все ще набирає своїх обертів. Можливо через таку тенденцію все більше людей відмовляється від прасування та без нагальної потреби не проходять теплим паром свою одежу.

Ніхто не забороняє носити яскравий одяг задля привернення уваги, але варто бути обережним, коли його стає забагато, а відтінки варіюються від тону баблгам до неонового зеленого. Зокрема, якість тканини багато що значить, адже в кислотних кольорах можна легко помітити дешеву річ. Тому, щоб замаскувати дешевизну образу, найкраще обирати шляхетні відтінки, які ще вважають базовими для стилю old money: смарагдовий, багряний, шоколадний.

Міні-спідниці усе ще в тренді, тому не варто одразу від них відмовлятися. Але коли справа стосується оголеності будь-якої частини тіла, краще надавати перевагу розрізам, деталям в сіточку та складним силуетам.

За радянських часів натуральне хутро вважалося чимось вишуканим та означало багатство. Утім, світ змінюється і люди почали надавати перевагу екоматеріалам, щоб вберегти життя тварин, а справжня норка чи інше хутро вже не має такого статусу, як раніше.