Астрологічний прогноз до 2040 року: Що приховує майбутнє для цивілізації?

Астрологічні прогнози на майбутні 25 років базуються на публікаціях за останні роки. 

Багатьом цікаво, що чекає нашу планету в найближчі десятиліття. 

Довгостроковий астрологічний прогноз майбутнього цивілізації до 2040 року

Економіка

До 2025 року нафта залишиться основою світової економіки.

Якісні зміни в цій ситуації не очікуються, що буде підтримувати стабільно високі ціни на неї. 

Водночас «сланцева революція» не зробить радикальний вплив на ціноутворення, як це прогнозується. Альтернативні джерела енергії, такі як водневі двигуни та електроприводи, теж не стануть масовими.

Однак протягом зазначеного періоду будуть розроблені промислові зразки альтернативної енергії, що призведе до стрімкого переходу на нові види пристроїв після 2025 року.

З 2025-го по 2030 рік вплив вуглеводнів на світову економіку буде неухильно падати і показником її стану стане вартість мегавати/гвт енергії, а не вартість бареля нафти.

Долар перестане бути основною валютою для міжнародних розрахунків і повне припинення Бреттон-Вудської системи очікується не пізніше 2027-2028 років.

Електронні гроші стануть основним узаконеним засобом платежу, і оборот готівки буде падати протягом усього розглянутого періоду. У період з 2025 по 2040 роки готівкові гроші в більшості розвинених країн практично повністю зникнуть з обігу.

Війни

Немає причин вважати, що світова політика в найближчі 25 років пройде без серйозних і масштабних військових конфліктів. 

Будуть спостерігатися збройні протистояння і короткі локальні війни, які стануть новою нормою.

Після 2030 року очікується широке використання автоматизованих пристроїв на полі бою, таких як сухопутні і морські безпілотники, в доповнення до вже існуючих авіаційних. Будуть використовуватися високотехнологічні маскувальні пристрою і принципово нові види впливу на живу силу противника.

Гонка озброєнь повністю перейде в космос, де будуть запущені в експлуатацію космічні ударні платформи. Очікується, що в період між 2025 і 2040 роками відбудеться перший збройний конфлікт або диверсія на орбіті.

Високотехнологічні види озброєнь витіснять артилерійську вогнепальну зброю. Також відбудеться мініатюризація військової і шпигунської техніки і засобів зв'язку, що призведе до якісних змін в цій галузі. Поняття «шпигунства» або «збройної людини» зміниться, а конкурентна розвідка стане однією з престижних університетських спеціальностей.

Очікується поява і локальне застосування нового класу зброї масового ураження. Також висока ймовірність локального застосування ядерної зброї, в тому числі до 2025 року, що було спрогнозовано ще в 2008 році.

Клімат

В найближчий період часу головною тенденцією стане потепління, а не новий льодовиковий період, як пророкують деякі авторитетні прогнози. Це призведе до різкого континентального клімату з жарким літом і холодною зимою для більшості територій. Деякі з них будуть затоплені, але не в такому обсязі, як це прогнозують відомі прогнози про глобальне потепління.

Людство зіткнеться з тривалими засухами, пересиханням річок і опустелюванням родючих територій на континентах, а також з бурями, циклонами і повенями в прибережних зонах. Це призведе до однієї з головних тенденцій розглянутого періоду великого переселення народів. Посухи та урагани стануть основними видами стихійних лих. Крім того, тайфуни і лісові пожежі будуть сильніші, ніж в XX столітті.