На світ чекає нова війна - прогноз астролога

Новий етап агресії у світі не буде пов'язаний з Україною, каже астролог.

Ведичний астролог Алакх Ніранжан прогнозує, що у світі вибухне ще одна війна. Вона, за його словами, не буде пов'язана з Україною, вона буде пов'язана з найбільш густонаселеним регіоном землі. Про це астроексперт заявив в інтерв'ю YouTube-каналу "Прогноз":

"Війна буде вже між Індією та Китаєм, Пакистаном, Малайзією. Це буде вже інший регіон, але це буде пов'язано з катастрофою буквально".

Астролог додав, що якщо Україна не зробить зараз те, що може й повинна, тоді, починаючи з 2025-го року, на неї чекає деградація. За його словами, українцям потрібно виграти та перевести цю перемогу в усвідомлення.

А якщо говорити про союзи, то в України буде два союзи - навесні 2023-го і взимку 2024-го року.

Нова війна чекає на світ - прогноз астролога Анни Карпєєвої

Раніше астролог Анна Карпєєва прогнозувала, що наступного року намічається якась "величезна війна", наслідки якої, безумовно, стосуватимуться й України.

"У світі не буде простіше і легше, ми не заживемо солодко... У 2023-му році намічається величезна війна, я говорила про це давно... Сирія - ось там буде гаряча точка. Та війна може закінчитися застосуванням ядерної зброї, але вона надовго, ця війна", — говорила вона.