Найшкідливіша риба, а ми її їмо постійно

Якщо маєте можливість придбати свіжу якісну рибу, то обирайте саме такий продукт.

Важливо включати рибу в свій раціон, бо це допомагає триматися в формі та уникнути проблем.

Вам слід знати, яка риба може бути шкідливою, оскільки ви повинні їсти рибу принаймні двічі на тиждень (порція - 140 грамів).

Вибір риби, яку ви їсте, дуже важливий. Зараховуються як корисні як річкова, так і морська риба, але обидві мають власні недоліки, які треба враховувати.

Деякі види риби є "найбруднішими" через свої особливості. Важливо звернути увагу на умови, в яких риба живе, але це не завжди можливо для покупця. Для власної безпеки варто купувати рибу тільки в перевірених місцях.

Основна проблема з річковою рибою полягає в тому, що вона може бути інфікована паразитами. Якщо ви боїтесь цього, купуйте свіжозаморожену рибу з промисловим заморожуванням.

Риба, що вирощується в умовах аквакультури, зазвичай має менший ризик інфекції паразитами. Морська риба може містити ртуть, особливо великі види, що може бути шкідливим для дітей та вагітних жінок.

Деякі види риб, як-то макрель та тунець, мають високий вміст ртуті, тому від них краще відмовитися. Вибирайте безпечні види морської риби, які їдять кілька разів на тиждень, щоб захистити себе від шкідливого впливу цього металу.

Щодо риби, яку краще вживати в їжу, ви отримаєте найбільшу користь від свіжої, якісної риби. Заморожений продукт також є хорошим варіантом.

Деякі види риб, які рекомендують експерти, включають:

  • Річкова і морська форель: цей вид є чудовим джерелом білка і корисних мікроелементів, включаючи фосфор, натрій, залізо, цинк, селен, магній, калій, а також вітаміни, включаючи групу В.
  • Короп: ця риба також добра для вживання, оскільки вона містить хром, фосфор, цинк, йод, вітаміни В12 і РР. Завжди перевіряйте наявність паразитів в цій рибі.
  • Дорадо: якщо у вас немає алергії, ця риба містить багато йоду, а також фосфор, кальцій, магній, залізо, бром, фтор, бор і літій. Ця риба, згідно з експертами, може допомогти запобігти захворюванням щитовидної залози.
  • Сібас: Цей вид також можна додати до вашого раціону, оскільки він містить велику кількість йоду, фосфору, кальцію, калію та вітамінів D, K, E, A і групи B. Ці корисні елементи легко засвоюються організмом, тому ця риба особливо потрібна для дітей і літніх людей.