За роман з Майлі Сайрус «Термінатор» позбавить сина спадщини

Арнольд Шварценеггер і його колишня дружина Марія Шрайвер категорично не схвалюють вибір своєї дитини. 21-річний Патрік закохався в епатажну зірку шоу-бізнесу, що перетворює кожен свій вихід на публіку в грандіозний скандал.

За роман з Майлі Сайрус «Термінатор» позбавить сина спадщини
За інформацією ЗМІ, під час чергових «сімейних розборок» мама актора-початківця і ресторатора поставила його перед фактом: або Сайрус, або спадок. На це гордий молодий чоловік відповів, що краще буде без грошей, але з Майлі.

Підтвердженням його серйозних намірів став знімок, викладений артисткою в соціальній мережі. Судячи з фото, Новий рік Майлі Сайрус і Патрік Шварценеггер зустріли разом, і тепер, щоб не уславитися людиною, яка кидає слова на вітер, «Залізному Арні» доведеться виконати жорстоку обіцянку.

За чутками, спадщина сина екс-губернатора Каліфорнії становить 32 млн доларів, однак отримати гроші він може тільки у віці 25 років. Тобто поки цими чималими коштами мають право розпоряджатися лише його батьки.

Втім, без засобів до існування син Шнайдер і Шварценеггера явно не залишиться. Тільки в 2007 році Сайрус заробила 25 млн доларів, а три роки тому стан актриси і співачки оцінювалися в 120 млн.

До речі, саме у 2011 році артистка, визнана авторитетним американським журналом Vanity Fair «найбагатшою дівчинкою Голлівуду», вперше звернула увагу на сина легендарного «Термінатора». Це сталося після того, як в інтерв'ю ЗМІ Патрік повідомив, що Майлі йому симпатична. Молоді люди зустрілися декілька разів, але близькі відносини між ними не склалися - на той момент хлопець зустрічався з Талуллою Вілліс.

Знаменитості закрутили роман тільки в другій половині 2014-го. Зберегти свої зустрічі в таємниці їм не вдалося - в листопаді папараці сфотографували Сайрус, яка виходить з квартири Шварценнегера-молодшого. Незабаром батьки молодої людини викликали його «на килим», але він не послухав їх прохань і вибрав любов.