Камалія та її чоловік-мільярдер Мохаммад Захур розлучаються після 20 років шлюбу

Минулого року Камалія та Мохаммад Захур вперше розкрили правду про проблеми в сімейному житті. 

Навесні подружжя поселилося у старшої дочки бізнесмена Тані, яка проживає разом зі своїм чоловіком та дітьми у Великобританії. Однак, з’ясувалося, що таке співмешкання для співачки було доволі непростим.

Падчерка Таня давно має погані стосунки зі своєю мачухою, а після початку повномасштабної війни ситуація лише загострилася. Виявилося, що матір’ю жінки є росіянка, повідомляє Сенсація.

У зв’язку з тим, що співачка не добирала слів у розмовах про росіян між ними розгорівся скандал. Коли зіркова пара давала інтерв’ю, Мохаммад Захур одразу дав зрозуміти, що займає нейтральну позицію і сподівається, що конфлікт вщухне. При цьому він з розумінням поставився до своєї дочки.

Втім, ситуація лише набирала обертів. Нещодавно співачка знову дала інтерв’ю для шоу “Життя відомих людей”, в якому повідомила, що її взаємини з чоловіком дали тріщину. Камалія покинула будинок у Великобританії восени та повернулася додому. Її чоловік залишився жити у старшої дочки. Відповідати на додаткові запитання артистка відмовилася, чим сильно заінтригувала пресу.

13 квітня на її особистій сторінці в соціальній мережі Instagram з’явилося повідомлення про розлучення. Камалія створила велику публікацію, в якій пояснила, що її двадцятирічна історія з бізнесменом добігла свого кінця, але вони продовжують виховувати своїх дочок і будуть це робити, як і раніше, просто не як партнери у шлюбі.