Ксенія Собчак вперше заговорила про свою бездітність

Телеведуча вперше відповіла в інтерв'ю на глибоко особисті питання, пояснивши, чому досі не зважилася народити дитину. При цьому зірка дала зрозуміти, що, всупереч чуткам про її патологічну нелюбов до дітей, вона взагалі-то має намір стати матір'ю.

Ксенія Собчак вперше заговорила про свою бездітність
Ксенія Собчак виступила на радіо, поділившись одкровеннями, яких від неї ніхто не чекав. Зокрема, 33-річна телеведуча торкнулася теми своєї бездітності, повідавши, чому у неї немає дітей.

Провокаційне запитання про відсутність спадкоємців їй задав ведучий. Однак Ксенію він не збентежив, і вона відповіла безпосередньо під стать своєму співрозмовнику. Собчак не стала приховувати, що не відчуває потреби в присутності дітей у своєму житті.

«У мене велике протиріччя між біологічною потребою і тим, що мені подобається моє життя сьогодні. Я боюся, що з дітьми все це дуже зміниться. Я не розумію, навіщо ці зміни», - сказала вона зокрема.

Собчак ніколи не приховувала того, що тема материнства їй зовсім не близька. Однак багатьом здавалося, що після шлюбу з Максимом Віторганом ситуація зміниться. Не виключено, що, вийшовши заміж, телеведуча дійсно пом'якшилася і переглянула свої пріоритети. Собчак повідомила, що ще має намір пізнати радість батьківства.

«Я не хочу мати дітей в 60 років... я розумію, що мені 33 роки. І природа розпорядилася таким чином, що це питання мені треба якось вирішити до 40 років. Чим раніше, тим краще. Час йде», - поділилася співачка.

На думку Ксенії, народження дітей пов'язано з тим, що людям бракує сильних почуттів, проте у неї такої дилеми немає. «Коли людям стає нудно, коли вони відчувають потребу в більшій любові і ніжності, вони хочуть дітей. Мене все влаштовує», - заявила Собчак.