Відома акторка стала мамою дитини свого сина: як так сталося

Ана Обрегон пояснила, чому вона мама своїй онучці.

Іспанська акторка Ана Обрегон розповіла, що дівчинка, яку їй нещодавно народила сурогатна матір, не її власна, а дочка її покійного сина.

68-річна знаменитість поділилася, що пообіцяла своєму сину Алессу Лекіо, що виконає його передсмертне бажання народити дитину. Про це пише ladbible.com.

Чоловік помер у травні 2020 року від раку. Йому було 27 років. Перед смертю він сказав своїм мамі і татові, що хоче мати дитину.

Алесс вирішив заморозити зразки своєї сперми перед початком хіміотерапії. У серпні зіркова бабуся дізналася, що її онука зачата, а у грудні - що це дівчинка.

Дівчинка на ім'я Ана Сандра Лекіо Обрегон народилася 20 березня у лікарні в Маямі, США. До слова, раніше Алесс говорив мамі, що доньку назве саме на її честь.

"Ця малеча не моя дочка, а моя внучка. Вона дочка Алесс, і коли вона виросте, я скажу їй, що її батько був героєм, щоб вона знала, хто вона така і як вона має пишатися ним", — пояснила Ана.

Акторка зізналася, що народження дитини дало їй сил впоратися із втратою сина.

"Я щаслива! В оточенні підгузок, пляшечок, рожевих бантиків! Це так чудово!" - поділилася вона.

Обрегон не виключає, що в майбутньому вона матиме більше онуків завдяки сурогатному материнству, зазначивши, що її син сказав, що хоче мати п'ятьох дітей.

Акторка зізналася, що народження дитини дало їй сил впоратися із втратою сина. "Я щаслива! В оточенні підгузок, пляшечок, рожевих бантиків! Це так чудово!" - поділилася вона. Обрегон не виключає, що в майбутньому вона матиме більше онуків завдяки сурогатному материнству, зазначивши, що її син сказав, що хоче мати п'ятьох дітей.