З'явилося перше фото сина Стаса П'єхи

У серпні минулого року вперше стало відомо про те, що Стас П'єха став батьком. Обраницею співака стала 26-річна модель з Санкт-Петербурга.

З'явилося перше фото сина Стаса П'єхи
З випускницею Санкт-Петербурзького інституту культури і мистецтва онук Едіти П'єхи познайомився два роки тому в загальній компанії. До речі, сама Едіта Станіславівна вибір улюбленого онука схвалила і в одному зі своїх інтерв'ю хвалила Наталю Горчакову за скромність і хорошу освіту. Дівчина народила Стасу П'єсі спадкоємця, якому вони дали ім'я Петро. Протягом декількох місяців щасливі батьки не публікували фото з дитиною, а якщо подібні пости і з'являлися в мікроблозі Наталії, то лише таким чином, щоб лиця хлопчика ніхто не міг побачити. Тепер молода мама перестала приховувати від громадськості личко свого первістка і продемонструвала його своїм підписникам в «Інстаграмі». На момент зйомки маленький Петро приймав ванну. В маленьких ручках малюк тримає пластикові іграшки і посміхається мамі, дивлячись у камеру.

До речі, підписники подружжя відзначили зовнішню схожість малюка з його мамою. Тих, хто порівняв би дитину з його батьком, не знайшлося. Нагадаємо, Стас П'єха одружився на матері своєї дитини у вересні минулого року. Закохані узаконили свої стосунки в Іспанії.