Допомагає новий коханий: Слава Камінська розповіла, на які гроші живе в Нідерландах

Слава Камінська вже рік знаходиться в Нідерландах, куди разом із дітьми та мамою виїхала через повномасштабне вторгнення Росії в Україну.

Співачка розповіла, на які гроші живе в Європі та хто допомагає оплачувати житло.

В інтерв'ю Славі Дьоміну артистка зізналася, що живе на відкладені гроші, які заробила у гурті "НеАнгели".

Також співачці допомагають чоловіки - батько її дітей, пластичний хірург Едгар Камінський та новий обранець, особистість якого вона не розкриває.

"По-перше, гурт "НеАнгели" був одним з найдорожчих гуртів, у якого було багато-багато концертів. І я не буду лукавитии і скажу, що так, мені допомагає дуже добрий коханий хлопчик.

Але про нього я тобі нічого не буду розповідати, тому що дуже боюся.

Останнім часом я стала забобонна, мені здається, що все, що я розповідаю, особливо, якщо це стосується особистого життя, все йде по ср*ці", - поділилася Слава.

Квартиру в Нідерландах, в якій Камінська живе із сином Леоном, дочкою Лаурою та своєю мамою, до кінця літа сплатив колишній чоловік.

"Мені з квартирою допоміг Едгар. Він сплатив нам квартиру на рік, і зараз, коли я продовжувала, це теж він допоміг", - поділилася екс-солістка "НеАнгелів".

Едгар Камінський був другим чоловіком Слави, з ним вона прожила у шлюбі 5 років і народила двох дітей – сина Леона та дочку Лауру. Після розлучення колишнє подружжя довго конфліктували, але згодом змогли вибудувати теплі відносини.