Важка та небезпечна недуга крокує Україною: симптоми

 

На початку похолодань в Україні традиційно підвищується рівень захворювань. Цього разу лікарі фіксують зростання кількості хворих на грип.

Лікар, що веде 

свій телеграм-канал Тарас Жиравецький, попереджає, що Україною крокує важкий грип.

Серед симптомів — у дітей болять вуха, може бути блювота та діарея. Висока температура перші 2-3 дні, яка погано збивається.

Пам'ятайте, що температуру потрібно збивати, потрібно пити багато води, а якщо на 4-5 день у вас температура продовжується потрібно пам‘ятати про ускладнення грипу, а це переважно наслідки приєднання бактерійних інфекцій, тому аналіз крові на ЦРП тут помічний.- зазначає лікар.

Лікар також порадив не слухати міфологів, та старатися збити температуру, адже тоді організм легше переносить захворювання та зменшується ризик ускладнень.

Ускладнення, як і при ковіді найчастіше настають з 6-7 дня захворювання, зазначає лікар. Може бути пневмонія і через 14 днів після грипу, а також загострення хронічних захворювань.

Тому будьте пильні і не кидайтесь відразу на всі 100 в роботу чи спорт відразу після того, як у вас зникла температура.

Дайте 2 тижні відновитись вашому організму, він і так в стресі після кількох штамів ковіду, війни, сирен, тривог, відсутності світла і тепла та сімейних руттинних справах, які зараз робити значно складніше.- зазначив фахівець.

Також лікар порадив не приймати жодних імуномодуляторів. Та підкреслив, що це небезпечно.