10 секретів молодості від китайських красунь: беремо на замітку

У будь-якій країні світу жінки готові буквально на все, щоб примножити свою красу і зберегти молодість. Вони потіють в тренажерних залах, споживають супер-фуди, проводять години в СПА-салонах, і звертаються за допомогою до пластичних хірургів.

Китаянки не є винятком. Також як і жінки по всьому світу, а може бути і більше (адже в цій країні процвітає культ молодості) вони прагнуть перемогти час. І це їм чудово вдається. Дивлячись на китайську жінку, буває досить складно визначити скільки їй років, адже мама, бабуся і внучка в одній сім'ї виглядають фактично ровесницями.

Все геніальне - просте, як і секрети молодості китайських жінок. Ми вирішили поділитися ними з вами.

1.Без загару

Як і тисячі років тому біла шкіра обличчя вважається в Китаї ознакою краси і достатку. Тому китайські жінки ніколи не підставляють своє обличчя під прямі сонячні промені, вплив яких, як відомо, призводить до передчасного старіння шкіри.

2. Побільше води

Куди б не йшла китайська жінка, вона обов'язково бере з собою пляшку з чистою кип'яченою водою. Китаянки дуже багато п'ють, не допускаючи зневоднення клітин шкіри.

3. Чайна церемонія

Китаянки п'ють чай краси і здоров'я такі, як улун, пуер, червоні чаї з ягодами годжі, жасмином і астрагалом. При цьому вони знають коли і який чай краще вибрати, наприклад, чаї з чайним листом протипоказані під час жіночого циклу.

4. Відсутність шкідливих звичок

У Китаї дуже багато курять. Але роблять це, як правило, чоловіки. Китаянки практично не курять і не зловживають алкоголем.

5. Китайські церемонії

Дуже важливою складовою китайської культури є самодисципліна та дотримання режиму дня. Регулярний прийом їжі, а також сон і пробудження в один і той же час: спати вони лягають до півночі, а встають з першими променями сонця. Також прийнято трохи подрімати після обіду - наприклад, офісні працівники роблять це прямо за робочим місцем, а студенти в бібліотеці.

6. Увага до свого здоров'я

Китайці з повагою ставляться до свого здоров'я в цілому. Особливу увагу приділяють здоров'ю і самопочуттю жінки під час вагітності і відновленню організму після народження малюка.

7. Спокій тільки спокій!

Відомо, що стреси і яскраво виражена міміка старять шкіру. На відміну від європейок китаянки не люблять ботокс - за краще зберігати спокій і «покер фейс» в будь-якій ситуації.

8. Мінімум цукру

Білий цукор в китайських десертах практично не застосовується. Звичайно, зараз в Китаї з'являються відомі західні виробники продуктів, але і їм доводиться рахуватися зі смаками місцевого населення і скорочувати кількість цукру. Відрізняється і культура споживання десертів. Якщо ми звикли їсти солодке після обіду, китайці їдять десерт між прийомами їжі, як самостійну страву.

9. Жіноча кухня

У Китаї існує цілий розділ кулінарії спеціально для жінок. Але замість того, щоб рахувати калорії і в усьому собі відмовляти, як це прийнято на заході, китаянки вибирають продукти багаті колагеном (наприклад, куряча шкіра і лапки, черепахове желе), а також корисні для здоров'я в цілому (різні овочі, водорості, гриби , рослини).

10. Духовний розвиток

У Китаї впевнені, що все повинно бути в гармонії, і красива зовнішність неможлива без краси душевної. Тому жінки активно займаються саморозвитком: захоплюються музикою, танцями, поезією, чайною культурою, орігамі, рукоділлям і т. д. Всі ці захоплення сприяють розвитку внутрішньої рівноваги, зміцнюють нервову систему і продовжують молодість.