Лікарі розповіли, яким чином молоко сприяє старішанню обличчя

Шкіра обличчя може старішати швидше, якщо у регулярному раціоні наявне молоко, вважають фахівці.

На думку лікарів, молоко є продуктом, що здатен прискорювати зовнішнє старішання, збільшуючи його малоприємні симптоми на шкірі обличчя.

Фахівці розповіли, що викликати появу деяких проблем із самопочуттям, що відбиваються на зовнішньому вигляді, може непереносимість лактози, різновиду цукру, що наявний у молоці. Водночас, попереджають лікарі, не обов’язково страждати через дане порушення, щоб вживання молочної продукції викликало з боку організму нездорові реакції.

“Часте вживання молочних продуктів викликає нездоровий зовнішній вигляд: верхні повіки набрякають, під очима з’являються мішки або нездорова пігментація, людина набрякає, ніби випила забагато води, у зрілому віці з’являється акне”.

Лікарі пояснили, що на появу ознак старішання може значною мірою впливати якість молочних продуктів. Вони нагадали, що сучасне молоко часто містить у собі сліди гормональних препаратів і антибіотиків, одержуваних коровами на фермах. Ці речовини можуть викликати відповідні реакції з боку імунної системи, особливо якщо накопичуються у організмі у великому дозуванні.

Жіночий світ