Ознаки які свідчать про те, що після весілля ви жалкуватимете

Інколи жінки можуть жалкувати про своє одруження.

Ви напевно чули історії чарівних шлюбів, коли дівчина одружується через тиждень або навіть кілька днів після знайомства. І деяким парам дійсно вдається побудувати щасливу родину та уникнути розлучення. Однак орієнтуватися на швидкі шлюби не варто: на жаль, жити як у казці вдається не усім, інформує Ukr.Media.

Та й до заміжжя можна ставитися по-різному: для одних це просто штамп у паспорті, інші підходять до кроку з максимальною відповідальністю. Хочете одружитися, але боїтеся припуститися помилки? Ось 6 ознак, на які важливо звернути увагу, перш ніж говорити заповітне "так".

Ви постійно запитуєте себе: "Чи не квапимо ми події?"

Якщо інтуїція день у день підказує вам, що заміжжя — це помилка, так воно і є. Але необхідно уточнити, що йдеться не про передвесільне хвилювання, яке з'являється незадовго до церемонії. Ваше почуття схоже на докори зсередини: здається, що ви рухаєтеся занадто швидко, квапите події, адже усе відбувається неправильно. Як знайти вихід? Обов'язково поговоріть з партнером і зробіть крок назад: найчастіше знаходиться дуже мало вагомих причин, через які весілля не можна відкласти.

Ви не встигли реалізувати себе

Ні для кого не є таємницею те, що найбільш гармонійні пари — це союз двох усвідомлених людей, які чудово розуміють, чого вони хочуть від життя. Якщо цей опис не підходить під ваші відносини, а на шлюбі наполягає друга половина, слід замислитися: чи потрібно йти під вінець? Можливо, ваше щастя — успішна кар'єра, а не роль ідеальної дружини.

Ваші відносини не пройшли перевірку труднощами

У кожної пари тут свій унікальний шлях: не варто думати, що перевірити відносини можна тільки часом. Для когось перевіркою виявляється відстань, деяким закоханим доводиться проходити через важкі життєві обставини — втрату близьких або хвороби. Найголовніше — побачити і зрозуміти, як зміниться ваша комунікація, якщо обстановка навколо припинить бути тепличною.

Ви постійно відчуваєте необхідність пояснювати свій вибір

Закоханим, які збираються скріпити свій союз узами шлюбу, часто ставлять питання: "Наскільки довго ви разом?"

І багато людей відчувають почуття страху, відповідаючи на нього: готують цілу виправдувальну промову, у якій детально пояснюється, що кілька місяців вони з партнером були друзями і ще кілька місяців зустрічаються офіційно. У деяких випадках такий захист має сенс, але будьте обережними. Можливо, це є сигналом того, що навіть ви відчуваєте, що квапите події.

Ви завжди перебуваєте під контролем

Не залишає відчуття, що ви постійно перебуваєте під контролем? Тоді вам необхідно серйозно замислитися. Приємно мати партнера, з яким ви відчуваєте себе захищеними, але коли коханий переходить межу, будь-яке спілкування перетворюється на токсичні відносини, і про заміжжя не може навіть йтися.

Ви ніколи не сперечалися з партнером

Не дивуйтеся наявності цього пункту. У більшості відносин конфлікти є неминучими і навіть можуть піти на користь.

Звичайно, ми говоримо про конструктивні діалоги, а не про сварки з підвищенням гучності голосу та переходом на особистості. Якщо у вас з обранцем ніколи не виникали серйозні розбіжності, ви втрачаєте можливість зрозуміти, як ви спілкуєтеся, коли не можете знайти спільної мови. У суперечках народжується істина, а вирішення розбіжностей мирним шляхом — основа будь-якого союзу.