Гросу після розлучення забралася в "найтихіший куточок"

Аліна Гросу була дуже популярною в дитячому віці. Зараз вона виросла, і трохи пішла в тінь. Зараз вона не так популярна, як виконавиця, але при цьому до неї прийшла популярність, як до Instagram-блогера. У соціальній мережі у неї величезна кількість передплатників, які стежать за її життям, і сама Гросу не забуває радувати їх новим контентом.

У четвер, 1 жовтня, Гросу виклала нову фотосесію. Ніжні і красиві фотографії, зроблені в чорно-білих тонах, захопили передплатників юної красуні. Крім того, Аліна продовжує писати вірші, і один з віршів вона доклала до публікації.

Користувачі залишилися в захваті від публікації Гросу. Всього за годину її фотосесія набрала майже 5 000 лайків.

"Красуня", " щиро, зворушливо, просто.. ) мені дуже сподобалося!! Ти розумничка!!!", "Дуже красива" - так коментували фотосесію Аліни користувачі.

View this post on Instagram

♥❥♥❥♥❥♥❥♥ В самом тихом уголочке, В закромах моей души... В беглой мысли, в тайной строчке Притаившейся в глуши.. В новом прожитом мгновенье, В каждом вздохе до конца И в моем сердцебиенье, В микромимике лица... В силуэте осторожном И в глазах, что вечно ждут... И в мурашках, что по коже Незаметно пробегут.. И в задумчивых улыбках.. И в искусанных губах, В поцелуях на открытках Старых фото и в стихах.. В целой вечности бескрайней, В каждом дне в моей судьбе.. Там всегда есть место тайне - Моя память о тебе... ♥ #стихиалинкиблондинки #выбирайгросу 1️⃣2️⃣3️⃣4️⃣5️⃣6️⃣7️⃣8️⃣9️⃣1️⃣0️⃣ ? (ಠ‿ಠ)

A post shared by GROSU (@alina_grosu) on