Матір Кім Кардаш’ян звинуватили у домаганнях та расизмі

64-річна Кріс Дженнер, мама сімейства Кардашьян-Дженнер, стала фігуранткою кримінальної справи - її звинуватили в сексуальних домаганнях.

Позов проти голлівудської світської левиці подав Марк Мак-Вільямс, колишній охоронець, який працював на сім'ю у 2017 році. Він стверджує, що піддавався домаганням і приниженням під час роботи на клан Кардашьян-Дженнер.

Згідно з судовими документами, главу сімейства звинувачують в "небажаних сексуальних та інших домаганнях".

У судовому позові екс охоронець стверджує, що Кріс Дженнер без його на те згоди робила йому масаж шиї, плечей і рук, лягала головою на його інтимні місця, знімала з себе одяг і в цілому робила недвозначні натяки.

"Вона залишала руку лежати на його стегні і паху, терлася тазом об його спину чи об зад без згоди або схвалення", - йдеться в позові, який налічує десятки сторінок.

Колишній охоронець поскаржився, що відома роботодавиці могла без попередження шльопнути його по сідницях. У позові також йдеться, що Дженнер виставляла частини свого тіла в непристойному вигляді.

За словами чоловіка, багатодітна зіркова мати неодноразово і часто змушувала його вступати в інтимний контакт з нею.

Також Мак-Вільямс звинуватив Кріс Дженнер та її старшу доньку Корні Кардашьян у расовій дискримінації, яка за його словами, містила повсюдне і жорстоке знущання, утиски й інше принизливе поводження з їхнього боку.

Колишній охоронець звільнився у вересні 2018 року. У грудні він подав скаргу в трудовий департамент Department Of Fair Employment and Housing. Чоловік повідомив, що після свого звільнення піддався "переслідуванням, залякування та іншим загрозам з боку табору Кардашьян-Дженнер". Його нібито наполегливо намагалися відрадити від будь-яких необдуманих дій.

Адвокат Кріс вже відповів на звинувачення, заявивши, що воно не відповідають дійсності:

"Кріс категорично заперечує, що коли-небудь поводила себе з охоронцем неналежно. Він працював зовні й ніколи не заходив в будинок".

За словами адвоката, колишнього співробітника звільнили за те, що він часто засинав на робочому місці.

Адвокат також додав, що Кріс Дженнер збирається негайно подати до суду на колишнього охоронця за наклеп і навмисне судове переслідування.

Знай