Кім Кардашьян звинуватила Кейтлін Дженнер у поганому ставленні до сім'ї

Кім Кардашьян виступила з критикою на адресу Кейтлін Дженнер, звинувативши останню в бажанні поліпшити власний імідж за рахунок інших членів клану Кардашьян.

Кім Кардашьян звинуватила Кейтлін Дженнер у поганому ставленні до сім'ї
Про це пресі стало відомо з трейлера нового сезону реаліті-шоу "Keeping Up with the Kardashians".

"Ти виглядаєш прекрасно, твій час настав! Але тобі зовсім не обов'язково негативно висловлюватися про членів нашої родини, щоб стати ще популярнішим! - заявила Кім.

Між тим, останнім часом у ЗМІ періодично з'являлися чутки про можливий конфлікт в сімействі Кардашьян-Дженнер, причиною якого є вибух популярності Кейтлін після зміни статі.

Як повідомляють інсайдери, Кім Кардашьян побоюється, що тепер її персоні дістанеться куди менше уваги:

"Кім була обурена тим, що вихід Vanity Fair з Кейтлін на обкладинці виявився куди популярніший новин про її вагітність".
До всього іншого, на думку фінансових аналітиків, зміна статі може принести колишньому чемпіонові Брюсу Дженнеру істотний матеріальний прибуток. Імовірно, гонорари Кейтлін Дженнер будуть як мінімум в чотири рази вище гонорарів Брюса.

"Кейтлін може заробити даний статок. Вона на піку популярності як в медіа, так і в соціальних мережах. Скоро вийде документальний серіал про її життя, це приверне до Дженнер додаткову увагу і ресурси" - вважають експерти.

Так що, у Кім є серйозний привід для занепокоєння!