Розкішні груди Соні Плакидюк ледь втрималися в сміливій сукні

Соня Плакидюк вже давно отримала звання "богині перевтілень" за неймовірні образи.

Популярна українська фотограф, експерт шоу "Топ-модель по-українськи" Соня Плакидюк часто ділиться з фанатами в Instagram кадрами з життя і різних зйомок. Нещодавно знаменитість похвалилася яскравим і абсолютно незвичайним образом, створеним спеціально для нового сезону шоу "ТМПУ".

Так, артистка приміряла спокусливу яскраво-червону сукню з глибоким декольте, доповнивши образ яскраво-зеленими рукавичками і масивними прикрасами. При цьому красуня встигла перетворитися з грайливої руденької на розкішну білявку, а також вдало підкреслила масивні груди. При цьому Соня обрадувала численних шанувальників несподіваними новинами - закінчилася зйомка свіжого сезону "Топ-моделі по-українськи" і перший випуск вийде вже 16 жовтня.

View this post on Instagram

Стоп! Знято!? ⠀ Це був фантастичний сезон: справжня перевірка на красу душі і силу характеру! ⠀ Наш подіум ще раз довів, що це реальне місце для фантастичних трансформацій та карколомних зворотів у долях кількох поколінь дівчат? ⠀ А я щаслива бути причетною до цього і щиро бажаю цікавого й легкого життя кожній з них. Вболіваю за вас, кицюні!?? #красащоврятуєсвіт ⠀ @topmodels_ukraine @novy_channel #супертопмодельпоукраїнськи #стмпу #смпу #тмпу #16жовтня #нановомуканалі

A post shared by Sonia Plakidyuk (@moi_sofism) on

"Стоп! Знято!? ⠀Це був фантастичний сезон: справжня перевірка на красу душі і силу характеру! Наш подіум ще раз довів, що це реальне місце для фантастичних трансформацій та карколомних зворотів у долях кількох поколінь дівчат? А я щаслива бути причетною до цього і щиро бажаю цікавого й легкого життя кожній з них. Вболіваю за вас, кицюні!??".

"Знай.uа"