Слава Камінська поділилася секретами догляду за собою: "Дешево і реально працює"

Популярна українська співачка Слава Камінська, яка виступає у складі групи "НеАнгели", часто радує фанатів яскравими публікаціями в своєму Instagram.

Цього разу співачка виклала в мережу миле фото, на якому з'явилася в цікавому образі, а в підписі до нього поділилася секретами краси та догляду за собою.

"Топ-5 моїх порад по догляду за шкірою обличчя (Зберігайте, не втрачайте, можна переписати на листочок).

1. СПАТИ. Здоровий сон = здорове обличчя. Скільки б ви не вкладали грошей і косметики, перше, де відбиваються стрес і недосип – це особа. Я примудряюся спати скрізь: в автобусах, гримерках, павільйонах, просто привчила себе не витрачати вільний час даремно, якщо можна подрімати хоча б 20 хвилин.

2. ЗМИВАТИ. Завжди (в будь-якому напівнепритомному (післяконцертному) стані змивати макіяж. Який би красивий він не був, і яка втомлена я б не повернулася додому (або не додому).

3. ОЧИЩАТИ. Повірте, грим-богині зі стажем: лосьйони для демакіяжу не очищають шкіру. Зняти макіяж і очистити шкіру – це взагалі дві окремі процедури. Так, довго, енерговитратно, лінь, але треба.

4. ЗВОЛОЖУВАТИ. Не скупіться, діліться зі шкірою поживними елементами. Зараз такий достаток кремів, що тільки встигай вибирати. Я роблю цю процедуру кілька разів на день, залежно від стану шкіри.

5. ПРОТИРАТИ. Кубиками льоду з ромашкою. Рецепт на випадок апокаліпсису. Від набряків, сірого кольору шкіри і поганого настрою. Заварила звичайну траву, остудила, розлила у форми – і на набряклий день завжди є спецзасіб. Дешево і реально працює. Вранці це ноу-хау дуже навіть бадьорить.

Перший, хто дорікне мене за уколи краси, отримає путівку в блок такий сьогодні настрій", - написала Слава в підписі до фото.

View this post on Instagram

Топ-5 моих советов по уходу за кожей лица?(сохраняйте, не теряйте, можно переписать на листик)? ⠀ 1. СПАТЬ. Здоровый сон = здоровое лицо. Сколько бы вы ни вкладывали денег и косметики, первое, где отражаются стресс и недосып – это лицо? Я умудряюсь спать везде: в автобусах, гримерках, павильонах, просто приучила себя не тратить свободное время зря, если можно вздремнуть хотя бы 20 минут. 2. СМЫВАТЬ. Всегда (в любом полуобморочном (послеконцертном) состоянии)) смывать ‼️ макияж. Какой бы красивый он ни был, и какая уставшая я бы ни вернулась домой (или не домой?) 3. ОЧИЩАТЬ. Поверьте грим-богине со стажем: лосьоны для демакияжа не очищают кожу. Снять макияж и очистить кожу — это вообще две отдельные процедуры. Да, долго, энергозатратно, лень, но НАДО? 4. УВЛАЖНЯТЬ. Не жадничайте, делитесь с кожей питательными элементами. Сейчас такое изобилие кремов, что только успевай выбирать. Я делаю эту процедуру несколько раз в день, в зависимости от состояния кожи. 5. ПРОТИРАТЬ. Кубиками льда с ромашкой. Рецепт на случай апокалипсиса? От отеков, серого цвета кожи и плохого настроения? Заварила обычную траву, остудила, разлила в формы – и на отечный день всегда есть спецсредство. Дешево и реально работает. По утрам это ноу-хау очень даже бодрит? ⠀ Первый, кто упрекнет меня за уколы красоты, получит путевку в блок? Такое сегодня настроение))

A post shared by Слава Каминская (@babaslavka) on

"Знай.ua"