Марічка Падалко втрачає калорії і нервові клітини через дитину: "Не пам'ятаю, коли…"

Марічка Падалко, щаслива мама і успішна телеведуча на телеканалі “1+1”, активно ділиться своїм життям у мережі “Інстаграм”. Не оминула вона увагою і поїздку в Ірпінь на вихідні.

Так зірка виклала підбірку фотографій, на яких зображено її разом із чоловіком, дитячу футбольну команду. Навколо людей зелень і тепле проміння. Підпис до посту пояснює ситуацію: “Наш син тепер нас з чоловіком регулярно у вихідні вивозить кудись на «побачення». Життя під час чемпіонату «футбольних» батьків полягає не лише в тому, щоб півтори години гри витрачати нервові клітини і всі потужності голосу під час самого матчу, а й приїхати за півтори до його початку.

Сьогодні поїхали в Ірпінь, не пам’ятаю, коли була тут востаннє). Перше фото - напевно, найбільше відображає його сьогоднішню сутність: миле зелене місто, де залишки острівців природи ведуть нерівну боротьбу із забудовами?.

В одній з них натрапили з @iegorsoboliev на грузинське кафе ?‍♀️ Всі калорії сплатилися під час бойової нічиєї @sparta_football_club із «Колосом» ⚽️”.

View this post on Instagram

Наш син тепер нас з чоловіком регулярно у вихідні вивозить кудись на «побачення». Життя під час чемпіонату «футбольних» батьків полягає не лише в тому, щоб півтори години гри витрачати нервові клітини і всі потужності голосу під час самого матчу, а й приїхати за півтори до його початку. Сьогодні поїхали в Ірпінь, не пам’ятаю, коли була тут востаннє). Перше фото - напевно, найбільше відображає його сьогоднішню сутність: миле зелене місто, де залишки острівців природи ведуть нерівну боротьбу із забудовами?. В одній з них натрапили з @iegorsoboliev на грузинське кафе?‍♀️ Всі калорії сплатилися під час бойової нічиєї @sparta_football_club із «Колосом» ⚽️ #footballmom #footballparents

A post shared by Марічка Падалко (@marichkapadalko) on

Підписники пораділи за родину, проте дехто не розумів, чому родина без доньок.

"Знай.uа"