Ольга Фреймут прокоментувала свою "ворожнечу" з Притулою

Їм не раз приписували роман. Їх називали друзями нерозлийвода. Але це виявилося ілюзією. Тисячі глядачів вважали тандем Притули й Фреймут неймовірно вдалим, однак насправді між ведучими було не завжди все гладко.

Зіркова дружба зіпсувалася, коли Оля прийняла пропозицію "1+1" і залишила "Новий канал". Таку новину Сергій прийняв як особисту образу. З того часу знаменитості не спілкуються.

Ба більше! На кожен коментар Фреймут стосовно Притули його фанати "топлять" її у хейті. Про це Оля розповіла в інтерв'ю програмі "Зе Интервьюер":

"Я не хочу про Притулу говорити. Щоразу, коли про нього говорю, потім усі його шанувальники мені пишуть, що "боже, образили нашого Притулу"! Ми не спілкуємося зараз".

Крім того, ведуча так і не зрозуміла, чому Сергій тримає на неї образу.

"Із Притулою ми були такою телевізійною парою, і коли я пішла [з шоу "Хто зверху?"], підвела його. Але я ж не належу йому, маю право обирати свою кар’єру. Але він не розгубився: після мене в нього були співведучі, з якими йому було комфортно. В чому такий біль, не знаю. Я досі не можу розгадати посмішку Мони Лізи і болю Притули", - іронічно підкреслила ведуча.

Люкс ФМ