Володимир Кличко вперше став батьком

Наречена боксера Хайден Панеттьєрі народила йому доньку.

Володимир Кличко вперше став батьком
Наречена українського боксера 38-річного Володимира Кличка 25-річна голлівудська актриса Хайден Панеттьєрі народила дівчинку. Спадкоємиця пари з'явилася на світ минулої п'ятниці в одній з клінік США.

Першими про подію повідомили українські ЗМІ, які в свою чергу посилаються на брата Володимира, мера міста Києва Віталія Кличка. 5 грудня той розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі повідомлення, що чекає гарних новин з Америки від Володі і Хайден про те, що він став дядьком. Самі щасливі батьки ніяких коментарів з приводу поповнення в сімействі поки не давали. Невідомо ні ім'я, ні параметри новонародженої дівчинки. Немає інформації і про те, чи був присутній на пологах батько, який раніше заявляв, що твердо має намір стати свідком появи його дочки на світ.

Актриса і спортсмен не встигли укласти шлюб до народження дитини. Спочатку весілля перешкоджали події на батьківщині Володимира Кличка, потім вже Хайден відклала торжество через свою вагітність. Вона навідріз відмовилася постати перед усіма у вінчальній сукні і з кругленьким животиком. Набравши за вагітність 18 кілограм, актриса не раз заявляла, що після пологів першим ділом приведе себе у форму, а вже потім піде під вінець.