Аріану Гранде переслідує божевільний фанат

Бути відомою і популярною не завжди добре. Чому? Запитайте про це Аріану Гранде. Співачку давно переслідують фанати і папарацці, і це, в принципі, нормально. Але тепер до них приєднався справжній фанат-маніяк.

Аріану Гранде переслідує божевільний фанат
Тім Нормандін, 29-річний житель Массачусетсу, вже кілька місяців переслідує Аріану. Але співачка заявила про нього в поліцію тільки зараз. Останньою краплею стала посилка шанувальника. Тім відправив їй поштою 19-кілограмовий гарбуз до Хелловіну. Крім гарбуза, в посилці також були свічки, дзеркало, браслет на ногу за 200 доларів, камінь і ціла купа календариків з котиками і собачками.

Поліція сказала, що Тіму доведеться відповідати перед законом, якщо він не перестане писати всякы німенітниці. Тім сказав, що не перестане. Він додав, що навіть вже послав їй наступну посилку. До цього Тім посилав Аріані відео, в яких він співає для неї, а одного разу він прийшов до неї на звукозаписну студію в костюмі Санта-Клауса. Коли Тіма запитали, навіщо він це робить, він відповів, що хоче нагадати людям історію про Робіна Гуда і Леді Меріан:

«Робін Гуд врятував Леді Меріан від насильницького весілля з пихатим тираничним шерифом Ноттінгемським».

Тім додав, що вважає себе справжнім романтиком і просто сподівався, що Аріана його помітить і наступного разу буде «використовувати свій вплив з розумом».