Молдавський ловелас Балан вже рік зустрічається з королевою краси з Харкова

Дан Балан поза пісенним шоу "Голос країни", на якому впадає за Тіною Кароль, приділяв увагу кільком дівчатам. Адже українська виконавиця розкішна жінка як для такої людини, як Балан, що не пропускає жодної спідниці.

Спочатку його інтерес привернула Світлана Соколова, яка виступає в підтанцьовці. Вони часто після зйомок йшли разом і лише її запросив з усієї групи запросив на свій день народження, відсвяткований прямо на знімальному майданчику з групою, яка приїхала разом з ним.

Після закінчення сезону на пісенному шоу, Дан Балан поїхав у світове турне і з дівчиною більше не зустрічався, а ось на зйомках десятого сезону між молдавським співаком і Тіною Кароль знову була продовжена інтрига для піару, але було помічено, що знаменитостям це набридло.

Він був запрошений виступити на конкурсі краси Харківського університету імені Каразіна, переможницею якого стала 20-річна Анастасія Соломаха, студентка факультету Міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

Він познайомився з милою українкою і між ними зав'язалася бурхлива любов, так як через деякий час у неї на сторінці в Instagram було опубліковано фото з квартири Балана, яка йому знімали на час зйомок. Згодом дівчина все ж закрила свої акаунти і перестала публікувати нові спільні фотографії.

Після закінчення десятого сезону вони відпочивали на Буковелі і вирушили в Бухарест на зйомки нового кліпу Дана Балана. Після повернення до Києва, ним була зроблена екскурсія до Верховної Ради України. А потім Виконавець вирушив до Сполучених Штатів Америки, дівчина-до Харкова. А карантин провели окремо.

Молдавський співак виявився запрошеним гостем на весіллі українського футболіста Олександра Зінченка і моделі влади Седан, де була помічена і Анастасія, з якою він згодом і пішов. Тому можна сказати, що роман між молодими людьми триває.

Знай