Як правильно готувати какао

Як правильно готувати какао
На відміну від чаю і кави, в какао міститься дуже невелика кількість кофеїну, що при правильному приготуванні дозволить уникнути побічних реакцій. Адже какао - не тільки смачний, але і корисний напій, як для малят від 2-х років, так і для мам.
Здавалося б, що особливого в приготуванні цієї смакоти. Розчини собі порошок какао в гарячій воді і пий на здоров'я. Але! Щоб какао вийшло смачним, ніжним, ароматним і давало заряд бадьорості - краще його готувати на молоці, а не на воді!


Рецепт приготування какао:
1. Для приготування напою з какао-порошку потрібно молоко або вода.
2. Для приготування 1 літра какао потрібно довести до кипіння 1 літр молока.
3. Какао-порошок потрібно перемішати з цукром і розвести невеликою кількістю холодного молока / води. В окремому посуді (наприклад, у великому стакані) розвести гарячим молоком 5 десертних ложок какао і 5 чайних ложок цукру таким чином, щоб вийшла густа кашкоподібна маса.
4. Закип'ятивши молоко / воду, додати туди розведене какао. Знову довести до кипіння, не забуваючи помішувати.

Какао можна пити як холодним, так і гарячим. Подавати какао найкраще з не надто солодкої випічкою (бісквітом, печивом).

Какао рекомендується використовувати для посиленого харчування, наприклад, після виснажливої хвороби. Тоді напій збагачують яєчними жовтками: жовтки слід розтерти з цукром, далі додати туди тепле какао; напій нагріти, але не доводити до кипіння, і збити віночком. Смакота готова!

Вранці какао додасть бадьорості і зарядить енергією, ввечері можна випити чашечку какао для підняття настрою. Як говорилося вище, какао можна давати дітям у віці старше 2 років у кількості не більше 50 мл на день і 4 чашок в тиждень. Найкраще готувати його на сніданок. Воно буде до речі, якщо з ранку дитина погано їсть. Можна як десерт запропонувати до какао мед з сухофруктами.