Втома від страху: Маша Єфросиніна зважилася на пронизливу правду про себе

Популярна українська телеведуча Маша Єфросиніна поділилася з підписниками своїми роздумами щодо пандемії COVID-19. Зірка коротко описала про те, як змінилася її реальність та як злощасний вірус вплинув на її життя.

Маша Єфросиніна є кумиром для багатьох українських жінок. Телеведуча часто висловлює власну думку та завжди є відвертою зі своїми читачами, наголошує "24канал".

Вона одна з небагатьох зірок українського шоу-бізнесу, яка слідкує за своїм здоров’ям та здоров’ям рідних. Навіть після того, як відкрили кордони, а українці мають можливість відправитися на відпочинок, телеведуча вирішила все ж таки залишитися в Україні та не піддавати рідних небезпеці.

На своїй сторінці в інстаграмі зірка розповіла, про що думає в останні дні літа.

"Про що я думаю в останні дні літа? Про те, що не зрозуміла, чи було воно. Ну, ось літо, в класичному його розумінні з відпочинком, облізлим носом, з вечірками через день, спонтанними польотами і валізами, в яких валяються в'єтнамками в піску з минулого літа. Не було ні весни, ні літа", – пише знаменитість.

За її словами, ці пів року були "зовсім-абсолютно-нескінченно" нової реальності. З шоком і болем від новин, з прийняттям ситуації, з відчуттям найпотужнішої близькості з рідними і усвідомленням крихкості всіх планів. А ще з неймовірною вірою, що все налагодиться.

"Сьогодні всередині я відчуваю втому від постійного страху: я ніколи у своєму житті стільки не проводила часу з відчуттям, що треба побоюватися: обіймів, поцілунків, дверних ручок, піти на ювілей до рідної людини, замовити їжу в ресторані і відмовитися від неї, бачачи, що кур'єр без маски і рукавичок. Ще пів року тому мені навіть в галюцинаціях би не з’явилося, що можна зустрітися з подругою на вечері і закінчити її не спустошеною пляшкою Піно Гріджіо, а спільним походом здати ПЛР "про всяк випадок", – зазначила Маша Єфросиніна.

Як пише телеведуча, стали хворіти її друзі і знайомі. І, за її словами, її дратують почуття, коли в першу чергу ти думаєш не про те, аби терміново привезти їм ліків і фруктів, а згадуєш, коли ти контактував з ними.

View this post on Instagram

О чём я думаю в последние дни лета? О том, что, не поняла, было ли оно. Ну, вот то лето, в классическом его понимании- с отдыхом, облезлым носом и подпёкшейся на солнце жопой, с вечеринками через день, спонтанными полётами и чемоданами, в которых валяются вьетнамками в песке с прошлого лета ? Не было ни весны, ни лета...были полгода совершенно-абсолютно- бесконечно новой реальности. С шоком и болью от новостей, с принятием ситуации, с ощущением мощнейшей близости с родными и осознанием хрупкости всех планов ... А ещё с невероятнейшей верой, что всё наладится. Вот проснусь в одно утро, открою новости, а там раз, и всё у всех хорошо... Сегодня внутри я чувствую усталость от постоянного страха- я никогда в своей жизни столько не проводила времени с ощущением, что надо всего опасаться: объятий, поцелуев, дверных ручек, пойти на юбилей к родному человеку, заказать еду в ресторане и отказаться от неё, видя, что курьер без маски и перчаток ... Еще полгода назад даже в галлюцинациях мне бы не явилось, что можно встретиться с подругой на ужин и закончить его не опустошённой бутылкой Пино Гриджио, а совместным походом сдать пцр «на всякий случай»... Стали болеть друзья и знакомые... И меня бесит чувство, что первым делом ты думаешь, не что срочно привезти им из лекарств и фруктов, а когда, бляха, ты контактировал с ними... Бесит!!! Так не было, так не должно быть... #зае...ласьМарийка #держимсявместе

A post shared by Masha Efrosinina (@mashaefrosinina) on