Сменила волнистые локоны на боб каре с челкой: Алла Мазур впечатлила преображением

Популярная ведущая показала фотографии с модной прической.

Многие стилисты считают, что в этом сезоне стрижкой №1 является боб каре. По мнению профессионалов это единственная стрижка, которая подходит абсолютно всем вне зависимости от возраста, формы лица и цвета волос. Боб настолько универсален, что может выглядеть совершенно по-разному в зависимости от длинны волос и укладки. Боб единственная стрижка, которая хорошо смотрится и с челкой и без. Именно, поэтому многие женщины выбирают боб каре, сообщает "Клатч".

Например, популярная украинская ведущая Алла Мазур вот уже много лет отдает предпочтение именно этой прическе. Раньше знаменитость носила ее без челки. Экспериментировала Алла и с длиной.

View this post on Instagram

Кілька секунд в рекламній паузі)?Фото під час роботи - це поки досі для мене виклик) забуваю про це хронічно, захопившись процесом) Але коли в студію заглядають улюблені колеги - разом все вдається??? Тепер обіцяю собі і вам зосередитись - і показати якось закулісся тижневика більше? Бо ж і у студії в нас - стає все більш людно? Можете перевірити - вже цієї неділі ??❤ #ТСН-тиждень #bestteam#mylovelywork

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

View this post on Instagram

Мої миттєві ліки від зимової депресії і весняного авітамінозу? "Який-небудь Лакруа з космічними цінами... Не буду навіть підходити" - це перша думка, коли побачила ці світшоти, пробігаючи по магазину. Потім з'ясувалося - ні! Це фантазія українських майстрів!✌ А потім мені пощастило ще більше - познайомитись особисто з Ясею Хоменко, яка і придумала цю класну колекцію. І оскільки я зразу закохалася і в світлий, і в темний варіант- купила обидва. А в додаток отримала ще й безцінний авторський бейджик - гортайте далі? Бачать його, правда, лише обрані ? Але я періодично забуваю заховати - що значно спрощує пояснення: вау, а звідки в тебе таке диво??? Неймовірна Яся Хоменко - сподіваюсь, до Вас доходять ці емоційні хвилі ? ?✌? Бо я вже сотні разів дякувала і вголос, і подумки. І взагалі вважаю, що тренд цей треба розвивати і примножувати. Бо Європу він точно може підкорити ? PS. А який би "антидепресант" вибрали ви - світлий чи темний?? #пишаюсьукраїнцями#зимовийантидепресант

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

Сегодня звезда носит боб каре с густой прямой челкой. Что касается укладки, то здесь Алла предпочитает разные варианты – прямые вытянутые пряди с слегка подкрученными концами или небрежные локоны, которые придает образу некой легкости и игривости.

View this post on Instagram

... Вона досі нервує, коли їдемо кудись з дому. Напевне, все боїться, що казка її обірветься... ?Але цього разу вулична киця Ася, яка одного разу - через Сніданок з 1+1 - знайшла нас з Тьомкою, знову героїчно вийшла на вулицю. Щоб нагадати усім. Що найбільше у світі нашим домашнім тваринкам потрібна - наша любов! Не тільки годувати, лікувати і вигулювати. ?? Ви готові обнімати, гладити і розмовляти з ними, навіть коли зовсім втомлені, і падаєте з ніг? І не зникати надовго - бо ваш котик від цього може елементарно захворіти? Тільки якщо ТАК - тоді впускайте в дім і душу цих маленьких пухнастих друзів. ?? ?Прийняти їх, як першу, чи другу, чи третю свою дитину. І любити без умов: навіть коли роблять шкоду. Це непросто, зізнаюсь) Але в цьому, певно, і є наша відповідальність: про яку говорили з журналом Viva. Про що іще? Наша розмова і відео - за посиланням у профілі)

A post shared by Alla Mazur (@allamazurofficial) on

Напомним, о том, что у Аллы Мазур диагностировали онкологическое заболевание, стало известно 12 ноября 2019 года. Об этом любимица миллионов телезрителей рассказала на официальных страницах в социальных сетях. Телеведущая не затягивала с обращением к медикам, благодаря чему борьба с недугом началась вовремя.