П'ять речей, які не можна робити в манікюрному салоні

Нижче представлене керівництво поведінки в манікюрному салоні для тих, хто хоче знайти свого ідеального майстра і завжди йти з салону зі стильним манікюром і гарним настроєм.

П'ять речей, які не можна робити в манікюрному салоні

Ніколи не забувай про манери
Завжди пам'ятай правила пристойності і манери поведінки - пам'ятаєш, як вчила мама? На процедуру приходь вчасно (поважай час майстра), не груби, не ображай, виразно виражай свої бажання і будь привітна. Ці прості правила етикету зроблять тебе бажаним гостем в будь-якому салоні краси. «Якщо тобі потрібно не менше 15 хвилин, щоб вибрати потрібний колір для манікюру, будь ласка, приходь на 15 хвилин раніше - це буде дуже приємним і майстрові, і тобі, адже твій манікюр буде готовий вчасно», - радить спеціаліст.

Пам'ятай про дезінфекції в манікюрному салоні
Великі салони краси - в чорному списку спеціалістів. «Як правило, в таких салонах немає можливості провести якісну дезінфекцію між клієнтами, тому майстри повинні використовувати одноразові аксесуари. Дерев'яні палички, баффи та інші одноразові інструменти завжди повинні викидатися після кожного клієнта», - говорить Анна( один із спеціаластів). Якщо ти помітиш, що майстер використовує вже використаний аксесуар або не викидає його після твого манікюру - зроби зауваження. Щоб завжди бути впевненою в чистоті манікюрних гаджетів, носи всі одноразові штуки з собою.

Не будь занадто товариською
«Панібраство» зараз не в моді. Уникай занадто гучних розмов про свою сім'ю, дітей, бізнес або роботу, те ж саме стосується і експресивних телефонних спічів. Пам'ятай, не всім цікаво, чи поїла твоя дитина ,а також і те, як виглядають нові туфлі Маші з відділу маркетингу. Якщо вже кортить поспілкуватися з подругою або ще з кимось, використовуй Viber або Messanger.

Скажи «ні» акриловим нігтям
Це не новина, що акрилове нарощування вже давно не в моді, а також вельми негативно позначається на стані нігтів. «Я завжди раджу своїм клієнтам уникати акрилових нігтів. Це травматично для нігтьової пластини і кутикули. Якщо хочеш довговічний манікюр, зроби Шелак або Мінкс. На сьогоднішній день це краще рішення для зайнятих і гіперактивних дівчат. Та й коштує дешевше», - радить Анна.

Уникай старих трендів
Б'юті-індустрія не стоїть на місці - буквально кожен день з'являється маса нових нейлартів, а також трендів манікюру, які можна підхопити собі на замітку. Анна радить відправити куди подальше «френч з товстими білими смужками і рожевою основою», а також «довгі нігті стиллетто», якщо ти не хочеш ненароком повиколупувати собі очі. Жарт, звичайно! Але все ж - уникай застарілих варіантів манікюру, будь завжди в тренді, експериментуй і не соромся ділитися своїми артами в Instagram!