Ірина Шейк: дивлюся вранці на себе в дзеркало і жахаюся

«Жінка 2014 року», російська модель Ірина Шейк стала головною героїнею свіжого випуску журналу Glamour.

Ірина Шейк: дивлюся вранці на себе в дзеркало і жахаюся
Нещодавно Ірина Шейк удостоїлася почесної нагороди від Glamour.Росія - зірка вдруге стала володаркою титулу «Жінка року». Логічно, що і свіжий номер видання присвячений цій довгоногій красуні. На сторінках знакового для неї номера Ірина позує тільки в люксових і найрозкішніших нарядах - від Versace, Valentino, Blumarine, Dolce&Gabbana.

В інтерв'ю виданню Ірина розповіла про те, що не дотримується дієт, а замість цього багато займається спортом:

«Я не дотримуюся дієт: по-перше, не вірю в них, по-друге, просто люблю поїсти. Сьогодні я їла і млинці, і вареники. А як же? Адже Я в Росії! Я вірю в баланс між харчуванням і фізкультурою. Багато займаюся спортом, нещодавно захопилася боксом. Крім того, що це хороше кардіонавантаження, бокс допомагає скинути негатив, який накопився. Мені подобається відчувати себе в тонусі. У мене не нульовий розмір, і навіть не другий. Але я собі подобаюся саме такою», - говорить топ-модель.

Щодо догляду за зовнішністю Ірина Шейк завжди користується сонцезахисним кремом і очищає шкіру два-три рази в день. Дивно, але красуня дуже критично відноситься до своєї зовнішності:

«Сьогодні прокинулася в готелі, пішла в коридор, побачила якусь страшну жінку і почала кричати. (Сміється). Це було моє відображення. Вранці я дивлюся на себе в дзеркало і думаю, що треба над собою працювати», - каже модель.