Цей сік зробить вас сильніше без тренувань

Щоб бути сильним, не обов'язково їсти кашу вранці. Ви можете пити буряковий сік. Вчені з'ясували, що вживання соку з буряка підвищує працездатність м'язів на 13%.

свекольный сок
В першу чергу фахівців цікавило, чи можуть багаті нітратами продукти, наприклад, буряковий сік, поліпшити роботу серцевого м'яза. Локальне дослідження показало, що після соку буряка значно підвищувалася сила м'язів, що зазвичай досягається місяцями тренувань у тренажерному залі.

Істотне збільшення потужності м'язів реєструвалося вченими через 1,5-2 години після того, як випробувані випивали чарівний сік.

У більш ранніх дослідженнях було показано, що нітрати поліпшують кровопостачання органів.

Зрозуміло, результати дослідження не говорять про те, що треба тоннами вживати нітрати. Однак якщо ви додасте в раціон більше нітрат-вміщуючих продуктів, наприклад, буряка чи рукколи, ви принесете здоров'ю лише користь.

Автори сподіваються, що плоди їхньої праці допоможуть поліпшити роботу м'язів у літніх людей. Справа в тому, що з віком люди втрачають м'язову масу, м'язи стають слабкими, проте вживання бурякового соку могло б поліпшити їх стан.

Приємний бонус – на відміну від інших засобів для сили м'язів, буряковий сік не має побічних ефектів.

Буряковий сік показав свою ефективність для поліпшення спортивних результатів у спортсменів.

Після попадання в організм нітратні солі перетворюються в оксид азоту, який стимулює роботу м'язів. За даними деяких робіт, він також покращує стан серця.

А як же нітрати переходять у цей горезвісний оксид азоту? А дуже просто: їм допомагають бактерії, що живуть у вас у роті.

Зрозуміло, це зовсім не означає, що ви можете спокійно попивати буряковий сік, закинувши спортзал. Однак якщо ви плануєте інтенсивне тренування, не полінуйтеся закинути пару плодів буряків в соковижималку.