Вчені назвали три напої для зниження тиску

Високий тиск є частою проблемою здоров’я. Якщо залишити його без уваги, він може привести до серйозних ускладнень, на зразок серцевого нападу або інсульту.

На щастя, гіпертонію можна запобігти. Прості зміни в дієті і способі життя можуть допомогти зменшити ризик ускладнень зі здоров’ям. Так, наприклад, експерти рекомендують зменшити кількість солі в їжі, а також їсти більше фруктів і овочів.

Є й напої, що дозволяють знизити тиск, що підтверджено науковими дослідженнями.

Зелений чай

Дослідження підтвердило, що зелений чай допомагає знизити тиск. Такий висновок вчені зробили на підставі 25 випробувань на добровольцях. Також вони виявили, що довгострокове вживання чаю (дослідження тривало 12 тижнів) приносить певні поліпшення в процесі стабілізації кров’яного тиску.

Буряковий сік

Вчені з Лондона виявили, що чашка бурякового соку в день дозволяє підтримувати кров’яний тиск в нормі, а також знижувати його в разі гіпертонії. Дослідження включило в себе 64 добровольця з гіпертонією.

Чайний гриб

Чайний гриб містить велику кількість пробіотиків. Цей напій допомагає підтримувати корисні кишкові бактерії, які стоять на сторожі нашого здоров’я. Огляд дев’яти досліджень показав, що регулярне вживання чайного гриба терміном понад вісім тижнів також дозволяє підтримувати тиск на прийнятному рівні.