Як правильно мити вікна

Наші поради допоможуть тобі правильно мити вікна з пластику, щоб на них не залишалося розводів, а сам процес миття був простим і ефективним. Цікаво, що чисті вікна економлять електроенергію, а немите вікно пропускає менше світла на 10%, а протягом 4 місяців - 50%. Ти розумієш, що правильно мити вікна дуже важливо і корисно.

Як правильно мити вікна
Ми розповімо, як правильно мити вікна за допомогою спрею для миття вікон, ганчірки та паперу. Це найпоширеніший спосіб, який застосовується для слабо забруднених і не дуже великих вікон.

Що потрібно:

Чиста бавовняна тканина
Паперові серветки, газета
Спрей для миття вікон
Ємність з водою

Як правильно мити вікна:

1. Набери в посуд трохи теплої води, намочи в ній ганчірку, вичави, щоб вона була вологою, але вода з неї не стікала. Зітри бруд з вікна. Тепер зигзагоподібними рухами розподіли спрей на поверхні вікна. Мий вікно круговими рухами чистою ганчіркою.

2. Протри вже чисте вікно паперовими серветками або газетою.

3. Не забудь протерти стяжку сухою чистою ганчіркою, і горизонтальними рухами зліва направо видали воду з нижньої частини вікна.

4. Кути і важкодоступні місця вікна простягни паперовими рушниками або шматком тканини, а також прибери воду з підвіконня.

5. Для того, щоб вікна залишалися довгий час чистими після миття, протри їх сумішшю води і гліцерину.