Лариса Копенкіна про Прохора Шаляпіна: «Нехай залишить мене в спокої!»

Після відвертого інтерв'ю екс-чоловіка Прохора Шаляпіна про те, що їхній шлюб з Ларисою Копенкіною був фікцією і вона ніяка не мільйонерка, а звичайна ріелторша, яка живе в селищі на околиці Москви, Лариса вирішила відповісти колишньому.

Лариса Копенкіна про Прохора Шаляпіна: «Нехай залишить мене в спокої!»
Копенкіна, яка зараз перебуває на відпочинку в Арабських Еміратах, вже ні чому не дивується в тому, що стосується Шаляпіна.

«Я так втомилася від всього цього! Мабуть, Прохорові все одно як піаритися! А що ще залишається? - коментує Копенкіна. - Зараз я перебуваю на морі, у мене все чудово. Прохорові бажаю того ж, нехай нарешті знайде щастя і залишить мене в спокої. Ну, правда, неможливо вже! То я така, то я сяка. Кожну мою поїздку з ним щось трапляється, і чомусь винна в цьому я. У перший раз я полетіла - Аня вагітна з'явилася, виїхала в Таїланд - Калашникова в аварію потрапила, до В'єтнаму - вона в реанімації. Зараз знову, виявляється, я на нього замах замовила. Дитячий садок! Це смішно".

Нагадаємо, що в інтерв'ю Лариса Копенкіна пояснювала, що її компанія з продажу нерухомості працює під лейблом «Міель» по франшизі, яку Лариса придбала в свій час. Жінка нічого не приховує і чекає будь-кого, кому потрібна допомога в купівлі або продажу нерухомості, у себе в офісі на Петрівці.