Доньку Лоліти евакуювали зі школи в центрі Києва

Доньку Лоліти евакуювали зі школи в центрі Києва18 лютого в Києві поновилися масштабні вуличні заворушення, в результаті яких загинуло 35 осіб. Через загострення ситуації заняття в місцевих школах припинено, а учні відправлені додому. Серед евакуйованих школярів виявилася і донька популярної співачки Лоліти Мілявської.

«Вчора мама мені повідомила, що їй зателефонували зі школи, сказали терміново забрати дітей. Школи не працюють знову. Усіх попередили в школі есемесками в найближчі кілька днів не виходити на вулицю. Вчора мама бачила, як поліцейські гнали людей до Жовтневої лікарні. Потім порожні тролейбуси та автобуси захищали цю зону», - розповіла артистка «Російській службі новин».


Також раніше співачка відзначала, що хоче забрати доньку і маму з мітингувального Києва, тому що дуже переживає за рідних, хоча вони і намагаються триматися подалі від небезпечних місць. «Справжні українці, незалежно від національності, - досить мирні люди. Всі вони хочуть, щоб все швидше припинилося. Є, звичайно, невдоволенні. Пов'язано це не тільки з економічною ситуацією, але і з тим, що бізнес просто задушили. Негатив громадян спрямований саме на це: бізнес знаходиться в приватних руках. У побутовому плані місто загрузло у бомжах і щурах», - розповіла артистка порталу lifenews.ru.