42-річна Кемерон Діаз завагітніла двійнею

Новина про те, що голлівудська зірка, довго відстоювала своє право на свободу і бездітність, готується народити, стала сенсацією, яку зараз смакують всі великі західні таблоїди. Своєму 35-річному чоловіку, весілля з яким було зігране лише зовсім нещодавно, Кемерон Діаз, як з'ясувалося, подарує двійню - хлопчика і дівчинку.

42-річна Кемерон Діаз завагітніла двійнею
Американський журнал OK! вийшов з промовистою обкладинкою із зображенням актриси. Також, не заглядаючи всередину видання, можна прочитати про те, що Діаз стане мамою різностатевих близнюків. Цікаво, що чоловік найусміхненішої блондинки Голлівуду, музикант Бенджі Медден, сам є близнюком (у нього є брат), так що новина про вагітність відразу двома дітьми його навряд чи здивувала.

Як інформують папараці, про майбутнє материнство Діаз повідомила Мэддену в новорічну ніч. На той момент пара не була одружена, і, за чутками, не мала в найближчих планах обмін кільцями і шлюбними клятвами. «Але тепер стає зрозуміло, чому закохані так поспішали зв'язати себе узами шлюбу», - пише ОК!

Кемерон Діаз довгий час числилася в голлівудських холостячках. У актриси не складалося особисте життя, і в якийсь момент цей факт почав турбувати навіть її саму. Багато в Голлівуді вважають, що шлюб з музикантом став для Кемерон «жестом відчаю» - пара одружилася, толком не дізнавшись один одного. Раніше таблоїди писали про те, що майбутній чоловік Кэмерн Діаз не позбавлений схильності до звичок, аж ніяк не корисних для здоров'я, так що актриса намагається зробити з нього підкаблучника, жорстко обмежуючи в засобах і контролюючи його поведінку.

Також повідомляється, що така швидка вагітність стала великою радістю для зірки, яка зневірилася, і вже не сподівалась пізнати радість материнства і навіть робила заяви про те, що не збирається заводити дітей взагалі. Правда, зараз Кемерон доводиться боротися з жорстоким токсикозом і нападами обжерливості, через які вона вже помітно погладшала.