Прохор Шаляпін відвів Анну Калашникову в рацс

Майбутні батьки, схоже, зважилися на відповідальний крок. Анна Калашникова і Прохор Шаляпін відзначилися в одному зі столичних рацсів.

Прохор Шаляпін відвів Анну Калашникову в рацс
Вже на початку березня Ганні Калашніковій належить народжувати. Подруга Прохора Шаляпіна вже з'ясувала на УЗД, що на світ з'явиться хлопчик, ім'я якому дасть сам батько. Випускник «Фабрики зірок» має намір назвати спадкоємця Федором, в честь свого кумира Федора Шаляпіна. Для молодих людей вагітність Анни стала справжнім сюрпризом, оскільки в стосунках вони не складалися. За словами Прохора між ними було звичайне дружнє спілкування, яке на мить переросло в щось більше. Ще наприкінці минулого року, з'явившись у студії програми «Хай говорять», Шаляпін говорив про спільне майбутнє з Калашниковою досить розпливчасто. Тобто ні співак, ні його подруга на той момент не планували офіційно реєструвати свої стосунки. Але, схоже, думка пари змінилося.

Вже сьогодні Шаляпін опублікував спільний знімок з вагітною подругою і відзначився в Богородському рацсі Москви. Установу прийнято вважати досить скромною, де не проводять пафосних і гучних святкувань. Інтер'єр рацсу також відрізняється своєю аскетичністю. Примітно, що сьогодні цей заклад не працює, а значить, Прохора і Анну могли прийняти за особливою домовленістю. Можливо також, що пара з'явилася там в інший день, але лише сьогодні вирішила опублікувати знімок. Так чи інакше, викликаюча масу питань поява Шаляпіна і Калашникової в столичному рацсі говорить лише про одне: майбутні батьки прагнуть показати, що у них все в повному порядку. Журналісти додзвонилися до самої Анни, щоб уточнити, що вони з Прохором робили в Богородському рацсі. «Цю ситуацію ми поки не коментуємо, - заявила Калашникова. - Ми написали, що у нас все добре. Дуже багато є людей, які заздрять нам і турбуються про нас, саме для них ми і повідомили, що їм нема про що переживати».