Як зробити ідеальне селфі: поради стиліста

Відомий британський стиліст Алекс Нокс і компанія HTC створили першу у світі віртуальну школу селфі.

Як зробити ідеальне селфі: поради стиліста
1. Не забувай про фон

Натуральність в знімку не означає, що хтось повинен бачити не застелене ліжко або хаотично розкидані речі. Використовуй простий, але красивий фон, який не буде забирати на себе увагу. В центрі кадру повинна знаходитися тільки ти. Ну, якщо, звичайно, ти не хочеш створити новий напрям «background selfie».

2. MakeUp - це важливо

Досягти рівня «майстер» в селфі неможливо без ідеально рівної шкіри.

3. Знайди свій фільтр

Якщо ти не використовуєш хештег #nofilter, немає нічого поганого якщо ти підкреслиш контур обличчя, наклавши який-небудь фільтр на своє фото.

4. Зручна поза - ідеальне селфі

Ніщо так не заважає зробити хороше селфі, як необхідність потрапити пальцем в потрібний момент точно по екрану. Добре, коли у твого смартфона є функція автоселфі або голосова функція зйомки.

5. Хай буде світло!

Хочеш, щоб твої селфі дійсно всіх засліплювали? Тоді готуйся частіше виходити на вулицю! Пам'ятай: природне світло завжди перевершує штучні лампочки. Ранній ранок і година перед заходом - ідеальний час для селфі з точки зору освітлення. Якщо ти знаходишся в приміщенні, намагайся зробити знімки біля вікна так, щоб сонце не створювало зайвих тіней на обличчі.

6. Обирай правильний ракурс

Переглядаючи профіль Кім Кардашян в Instagram, можна на пальцях однієї руки порахувати скільки у неї фотографій анфас, тобто обличчям до об'єктиву. Все тому, що особа буде виглядати стрункішим, якщо при зйомці повертати голову трохи набік, під кутом¾. Ще один з найбільш вигідних варіантів ракурсу для селфі - фото зверху вниз: смартфон тримайте над головою, під кутом 45 градусів, в цьому разі профіль стає більш акуратним, обличчя візуально здається худішим. Саме так роблять моделі. Не забувай експериментувати.

7. Fun!Fun!Fun!

Як говорив Хозе Сильва: «Насолоджуйтеся тим, що вам подобається!». Тому роби як можна більше веселих знімків, а краще з друзями. Посміхайся, кривляйся, розважайся і роби незабутні кадри, преобразовуй їх в колаж і додавай хештеги.