Новини схуднення: п'ять продуктів, які вас здивують

У новому огляді новин схуднення ми розповімо про продукти, які допоможуть покращити фігуру. Їх дивовижні властивості були виявлені в ході недавніх досліджень.

Новини схуднення: п'ять продуктів, які вас здивують
Солодощі які не шкодять

Вчені і в минулому відзначали, що шоколад в розумних дозах не зашкодить фігурі. Однак раніше фахівці не знали, що шоколад володіє худнучими властивостями.

Справа в тому, що споживачі шоколаду мають меншу в порівнянні з іншими людьми - жирову масу. Це виявилося в ході дослідницької роботи іспанських дієтологів. Вони вивчили спосіб життя і харчування більше тисячі людей з однаковими фізичними навантаженнями. І з'ясували, що саме любителі шоколаду менше за інших страждають жировими накопиченнями.

Вчені підтвердили, що найдієвішим для схуднення і підтримки нормальної маси тіла є саме чорний шоколад, і в ідеалі рівень какао-бобів повинен перевищувати цифру в 70%.

Шоколад допомагає стрункішати незалежно від занять фітнесом або інших фізичних навантажень. Так що, вибираючи наступного разу між упаковкою крекерів і плиткою гіркого шоколаду, віддайте перевагу останньому.

Найефективніший горіх

Пенсільванські вчені, не заперечуючи користь для здоров'я всіх горіхів, закликають звернути увагу на мигдаль. За їх словами, жменя цих горіхів зробить свою справу в поліпшенні фігури.

Американські фахівці залучили до дослідження 52 людини з ожирінням. Всіх учасників розділили на дві групи і запропонували однакове харчування. Єдиною відмінністю було те, що першій групі давали 28 грамів мигдалю, а другій маффін (кількість калорій у горіхів і кексу було ідентичним).

Добровольці приймали участь в експерименті протягом трьох місяців. Виявилося, що «мигдальна група» стала стрункішою. У всіх учасників, які споживали мигдаль, зменшився обсяг стегон і талії. А це добре не тільки естетично (зменшився «пивний» живіт), але і корисно для внутрішніх органів, на які знижується навантаження.

Оптимальна добавка до будь-якої дієти

Більшість дієт грішать своєю незбалансованістю. Відмовляючись від тієї чи іншої групи продуктів, людина нерідко позбавляє організм важливих поживних речовин. Саме тому практично будь-яка дієта несе в собі загрозу здоров'ю.

Вчені радять худнути на риб'ячому жирі - джерелі фосфору, йоду, Омега-3 кислот. Риб'ячий жир підійде до будь-якої дієти, будь-якого обмеження в харчуванні, яке ви пробуєте на собі заради стрункості. При цьому організм буде максимально захищений від вітамінних і поживних похибок дієти.

Риб'ячий жир цілком безпечний з точки зору калорійності і в той же час захистить від ослаблення організму, зазвичай викликаного дієтою.

Найпідходящий фрукт

З фруктів вчені рекомендують вживати виноград як найбільш вірний і безпечний спосіб прийти у форму. На думку дієтологів з Грузії, які десятки років займалися вивченням властивостей винограду, на виноградніцй дієти можна за тиждень скинути 5-6 кг, не побоюючись за своє здоров'я.

Крім худнучих властивостей така дієта позитивно впливає на органи, очищаючи нирки, печінку, шлунково-кишковий тракт.

Найдивніший продукт

Мабуть, дивним продуктом з усієї п'ятірки є лід. Американський лікар-гастроентеролог Брайан Вайнер виявив дивовижні властивості льоду. Виявляється, лід є «пусковою кнопкою» для активного спалювання калорій. Докладно про дію льоду можна прочитати в книзі Вайнера під назвою «Льодова дієта» («The Ice Diet»).

Коротко суть в наступному. Лід входить у число продуктів з так званою негативною калорійністю. Іншими словами, коли їси лід, калорій не додається, а, навпаки, вони активно спалюються.

Доктор закликає з'їдати літр льоду в день. Це допомагає не тільки позбутися від почуття голоду, але і спалити 160 ккал. Якщо робити це іншими методами, наприклад, бігом, то потрібно подолати на своїх двох 1,6 кілометра.