Даша Жукова і Роман Абрамович давно одружені

Протягом багатьох років журналісти намагалися називати Романа і Дашу «парою», «закоханими» - як завгодно, але тільки не «подружжям». Але, виявляється, у них були всі підстави використовувати це слово.

Даша Жукова і Роман Абрамович давно одружені
12 грудня 2014 року авторитетне видання The Wall Street Journal опублікувало матеріал про галеристку Дашу Жукову. В кінці було зазначено: «Дарина і Роман познайомилися в 2005 році і незабаром одружилися».

Було це помилкою? Навряд чи. Зазвичай словам подібних джерел можна довіряти. Співробітники ретельно перевіряють інформацію перш ніж щось стверджувати.

Тим більше, це цілком пояснює поведінку пари: вони разом відзначають свята, до того ж виховують двох дітей - сина Аарона і доньку Лію. Між олігархом Романом Абрамовичем і Дариною Жуковою нерідко трапляються сварки, але вони знову миряться.

Зараз, після недавньої сварки, подружжя (?) знову разом. Схоже, що історія про нову пасію Романа дійсно виявилася всього лише чутками.

Це дійсно більше схожа на офіційний шлюб, ніж на співжиття. На жаль, поки не вдалося дізнатися подробиці - була церемонія, де вона проходила, за яким звичаям, але ЗМІ активно слідкують за цим.