Відмова від сніданку призведе до 13 кг зайвої ваги в рік

Не думайте, що регулярна відмова від сніданку допоможе вам зробити більш струнку талію. Учені з Великобританії встановили, що відмовляючись від ранкового прийому їжі, люди в підсумку споживають по 250 калорій в день додатково.

Відмова від сніданку призведе до 13 кг зайвої ваги в рік
Відмова від сніданку істотно збільшує небезпеку того, що людина протягом дня буде вдаватися до різного роду закусок. В результаті добове споживання їжі зросте на 251 калорій, що складе збільшення ваги в розмірі 13 кг у рік. Звичайно, це відбудеться лише в тому випадку, якщо зайві калорії не будуть спалюватися з допомогою фізичних навантажень.

Дослідники з Великобританії встановили, що відмова від сніданку міцно увійшла у звичку кожного десятого жителя Туманного Альбіону. При цьому 37% людей не вживають сніданок час від часу в якийсь із днів напруженого робочого тижня. 45% з тих, хто пропускає сніданок, зізнаються в тому, що через цю звичку вони почувають себе більш голодними протягом дня, у 30% відчувається нестача енергії, а у 14% різко псується настрій.

Але чому люди відмовляються від сніданку? На першому місці відсутність апетиту вранці (30%), за ним йде бажання подовше повалятися в ліжку і не витрачати час на сніданок (23%). 12% опитаних зізналися, що просто забувають поснідати, а ще стільки ж занадто зайняті вранці, щоб готувати собі їжу.

Численні дослідження показують, що сніданок є основним прийомом їжі для людини, що забезпечує його необхідною енергією на весь день. Крім того, з'їдені за сніданком калорії згоряють з більшою ймовірністю, ніж отримані вдень або ввечері.