Ванга заповідала: як залучити в будинок щастя

Провидиця з Болгарії Вангелія Гуштерова володіла даром передбачення. 

До неї їздили люди з різних країн, щоб дізнатися свою долю. 

В один з таких візитів вона розповіла, як залучити в будинок добробут.

З'ясувалося, що залучити в будинок процвітання і достаток досить просто.

Щастя в будинок приваблює підкова у двері

Сучасній людині така прикмета може здатися дивною, а ось наші предки вірили в силу підкови. Більш того, цей предмет володіє декількома властивостями:

  • відганяє нечисть від будинку;
  • захищає від хвороб;
  • привертає щастя.

Сама Ванга говорила, що до тих, хто вішає підкову у двері, «удача прискаче, немов на коні».

Прийом їжі з красивого посуду

Нехай на вашій кухні будуть тільки елегантні тарілки і чашки. Викидайте все, що зі сколами і тріщинами — така посуд лише привертає негатив.

Красиві тарілки, чашки, стакани, навпаки, доставляють членам сім'ї эхстетическое задоволення і щастя. Тому не зберігайте особливі набори посуду для гостей, а краще самі користуйтеся ними кожен день.

Круглі і чисті дзеркала залучають щастя

Уникайте дзеркал з гострими кутами. Чим більш круглої буде відбиває поверхня, тим краще. Ванга говорила, що важливо також стежити за їх цілісністю. Навіть поява невеликого відколу є вагомим приводом для позбавлення від дзеркала.

Справжнім магнітом для процвітання і щастя стане чисте кругле дзеркало. Важливо регулярно його мити. Пил і бруд, які осідають на поверхні дзеркала, збирають негатив. Вони і заважають позитивній енергетиці увійти в будинок, принести з собою різні матеріальні і духовні блага.

Фінікова пальма привертає благополуччя краще «грошового дерева»

Ванга впевнена, що це рослина набагато ефективніше, ніж толстянка. Тому вона радила своїм клієнтам придбати фінікову пальму.

Це дерево відмінно відганяє від хати демонів і злих духів. Завдяки цьому в будинку створюється позитивна енергетика.

Плани і цілі тримайте в секреті

Зайва відкритість може нашкодити. Тому болгарська провидиця радить поменше розповідати про свої плани та цілі. Ви можете викликати заздрість у когось з оточуючих. Причому це можуть бути навіть близькі люди.