Названі 4 симптоми високого холестерину, які легко помітити

Організму необхідний холестерин для створення здорових клітин. Однак його високий рівень збільшує ризик захворювань серцево-судинної системи, так як підвищується ймовірність закупорки артерій. На небезпеку вкажуть чотири характерні фізичні симптоми.

Відзначається, що зазвичай високий холестерин не супроводжується будь-якими ознаками. У більшості випадків вони проявляються, коли ситуація надзвичайно небезпечна. Тому особливо важливо вчасно помітити попереджувальні сигнали в своєму стані.

Так, високий рівень холестерину нерідко викликає біль в руках і ногах. Справа в тому, що холестеринові бляшки закупорюють кровоносні судини в кінцівках, через що кровотік порушується.

У ряді випадків холестерин просто згущує кровотік. Наслідки не так критичні, проте не менш небезпечні. Циркуляція крові теж порушується, що викликає поколювання в руках і ногах.

На закупорку артерій навколо серця недвозначно вказує біль в грудях з лівого боку. Вона може поширюватися до шиї. Часто це сигналізує про серцевий напад.
Остання ознака – головний біль в потилиці, який регулярно повторюється. Причина та ж: холестеринові бляшки закупорюють кровоносні судини, але в цьому випадку в області голови. Якщо не вжити заходів, то такий стан в результаті призведе до інсульту.